poniedziałek, 17 września 2012

Wiadomość od Adminów

Na nasze skrzynki Admini wysłali wiadomości, które promują najnowszą kolekcję YH. Moim zdaniem reklama jest bardzo ładna i ma fajne kolory.


Zastanawiają mnie fryzury tych lalek na reklamie. Ostatnio na kilku innych wiadomościach i reklamach również widniały nowe fryzury. Może Admini wprowadzą w końcu coś ciekawszego niż to, co mamy teraz :)

Co sądzicie?

5 komentarzy:

MissGirls150 pisze...

nie podoba mi się pierwsza lalka ;D wydaje mi się taka .. nadęta :D

MissGirls150

MikuYori pisze...

taak... też mam takie dziwne wrażenie, ale może to jest bardziej spowodowane zestawieniem kolorów? Blondynka + niebieski i różowy zawsze wygląda tak ... nadęcie, oczywiście nie chce nikogo obrazić, ale osobiście zawsze tak mi się wydało :)

Musia001 pisze...

Zgadzam się z powyższymi koleżankami, ale chłodne kolory zawsze grają takie wrażenie. Gdyby była mniej blada i ubrana w sukienkę np. brązową, byłaby fajna :) Dziwne jest w niej też to, że ma nogi bledsze od twarzy i rąk O.o Co do strojów, ta w czarnych włosach wygląda słodko.

Anonimowy pisze...

fajna jest środkowa lalka

Layla6932 pisze...

Bardzo ładna reklama, tyle, że trochę się z nią spóźnili , ponieważ kolekcja została już prawie cała wyprzedana, a reklama doszła dopiero teraz.

Followers