czwartek, 7 października 2010

Darmówka z opery cz 4

Wdzisiejszym pudełeczku zopery , czekać na was będzie czarna a raczej ciemno fioletowa róża


2 komentarze:

Weronika pisze...

Róż to ja mam już dużo ;D

_oO_Emmma_Oo_ pisze...

Jest tez odsloniona druga litera
to ,, E ,, ......

pozdro. _oO_Emmma_Oo_ ;)

Followers