środa, 5 stycznia 2011

Błąd czy zmiana???

Nie wiem co się dzieje ale jeszcze wczoraj miałam ponad 130 stron rzeczy na sprzedaż a dziś mam ich już tylko 26.
Większość z listy na sprzedaż to LE , DKNY, HB i inne markowe ubrania których i tak nie miałam zamiaru sprzedawać.
Czy wam też tak ograniczyli listę rzeczy ??

edit
u mnie już wszystko wróciło do normy

5 komentarzy:

shiroayu pisze...

ja mam 25 a miałam 46

Mika pisze...

Jam miałam 60 a mam 2.

Pooppy99 pisze...

jA MIAŁAM 12 A MAM 2 ;( LOITU_K

Weronika pisze...

Hm ja miałam dosyć dużo, nie pamiętam ile ale z 30-40 było a teraz mam 1 xD

Pooppy99 pisze...

JA TEZ MIAŁAM DUŻO TERAZ MAM 2 ALE NIE MAM TAM ELLE, DKNY ORAZ MISS SIXTY. WIĘC TO CHYBA TRAFIŁY DO STAR PLAZY ?? LOITU_K

Followers