Ukazała się dziś nowa lalka/ubieranka. Właściwie to lalki i to mężczyzn. Przedstawiany zespół to Sonohra. Sonohra to włoski zespół. Grają w nim bracia Diego i Luca Fainello. Pochodzą z Verony.
Myślę, że ich ubrania nie są takie złe, w szczególności koszule. Nie lubię spodni-worków.


1 komentarz:
Fajna piosenka ! :)
na sd kkiicciiaa2
Prześlij komentarz