wtorek, 4 stycznia 2011

Nowe OTTO już dostepne

Tak jak w tytule, OTTO  już jest. Przypominam wam link do rzeczy: )
Miłych zakupów :)

1 komentarz:

Weronika pisze...

Mmm zobaczymy co tam można kupić :]

Followers