piątek, 7 stycznia 2011

Wiadomości od adminów

Admini rozesłali nam wiadomości dotyczące sklepów 'Stardoll in the city" i "Volie Holiday". Oba sklepy zostaną usunięte ze Starplazy 10 stycznia.

2 komentarze:

HoneyPaulina8 pisze...

słowo nie dotrzymane... voile holiday miało zniknąc 31 a znikie 10.01;)
NAsza korzyść;)

Merliah pisze...

szkoda ze tego sklepu Stardoll in the city juz od poniedzialku nie bedzie ale znajac
adminow to pewnie bedzie tak ze bedzie przynajmniej jeden z tych sklepow jeszcze po 10 stycznia :) no chyba ze sie myle ..

Followers