Fajnie ! :)
Nie jestem ss ;>
przecież te rzeczy już były na wysprzedaży i zniknęły ze starplazy !!! a teraz znowu wróciły !!!! o co tu chodzi ???na sd kkiicciiaa2
Ktoś ma je do sprzedania? Jak tak to piszcie do mnie do KG...
Prześlij komentarz
4 komentarze:
Fajnie ! :)
Nie jestem ss ;>
przecież te rzeczy już były na wysprzedaży i zniknęły ze starplazy !!! a teraz znowu wróciły !!!! o co tu chodzi ???
na sd kkiicciiaa2
Ktoś ma je do sprzedania? Jak tak to piszcie do mnie do KG...
Prześlij komentarz