niedziela, 16 października 2011

Metamorfoza - stardoll_-_98

MeDoll przed metamorfozą wyglądała ładnie.Widać tu brak umiejętności w nakładaniu kosmetyków ,ale widać też starania .Makijaż mimo iż miał wyzywające kolory był wykonany z umiarem. Nie najgorszy , widziałam dużo gorsze :)

 Zostałam wprawdzie przy błękicie ,ale w innym mniej rażącym odcieniu.Pocieniowałam zewnętrzną stronę oka na blady róż i dodałam błysku . Tusz i czarna kredka zostały przełamane bielą w kącikach oka.Usta z błyszczykiem i delikatniejsze policzki .Dobrałam kolczyki również w odcieniu niebieskiego, by pasowały do cieni.P.S. Chcecie metamorfozy,mam sporo zgłoszeń ,więc je komentujcie.Po co je chcecie skoro potem nic o nich nie piszecie ,a ja nie znam waszego zdania.Niestety rozważam rezygnacje z metamorfoz skoro i tak nikt ich nie ogląda, gdyż wnioskuję to bo braku komentarzy.

15 komentarzy:

Aravilar pisze...

Mi kolczyki nie pasują, i bardzo ładnie zrobiłaś oczy cieniem/ami LUXE, bo one przeważnie wyglądają strasznie tandetnie, tu jest schludnie :)

Anonimowy pisze...

Obrzydliwa ta metamorfoza , nie znaci eise !!

Aga81 pisze...

Nie rezygnuj ;) Faktycznie przed wakacjami pod każdą notką były z cztery albo nawet i pięć komentarzy, a teraz... Przyznam się że ja też nie komentuje już tak często ale to z braku czasu. Po prostu wchodzę, patrzę co nowego i szybko wchodzę na stardoll, zarabiam te 40sd i na tym się kończy mój codzienny srardoll. Tak więc jak już mówiłam wcześniej na pewno wiele osób ogląda tylko nie chce im się komentować .

Anonimowy pisze...

Może oglądają i nie komentują, bo nie warto

Anonimowy pisze...

Anonim jak zwykle odważny jeśli nicku nie ma :/

Aravilar

Ja oczy robiłam normalnymi cieniami i na końcu po prostu cieniem z luxe kliknęłam w jedno miejsce i od razu całe oczy się błyszczą. Tak więc można uzyskać połysk bez malowania cieniami luxe powieki :)

Aga81

No wiem ,że wchodzą ,a nie komentują między innymi z braku czasu,ale jeden komentarz to 30 sekund w ciągu dnia ,więc można chyba tyle poświęcić zważając na fakt że ja na notki poświęcam więcej czasu ,a też mam prywatne życie.:)

Anonimowy pisze...

Prze wygląda ładniej

Musia001 pisze...

Ja patrzę na te notki, czytam, ale nie komentuję, bo nie mam czasu, U mnie to nie jest 30 sekund. Gdy mam czas to komentuję, ale prawie codziennie nie mam czasu zarobić nawet tych 40 sm.

Aga81 - Nie wiem jak ty, ale ja chcę i mogę zarabiać 40 SM a nie 40 SD.

Gosia pisze...

Dziękuję za metamorfozę :) Rzeczywiście, widać u mnie brak umiejętności, ale to też pewnie z braku chęci. Stardoll mnie trochę znudził, wchodzę coraz rzadziej, a gdy już robię makijaż to tylko po to, by jakiś był :)

Anonimowy pisze...

taaak ,znam to :) też już robię makijaż tylko żeby dostać dodatkowe starpunkty :)

Gosia pisze...

ja już nawet starpunktów nie zbieram.. rozleniwiłam się :) wolę się teraz trochę zająć grafiką. Na przykład ten avatar który mam wykonałam sama :) Później popracuję nad nagłówkami i pewnie poprowadzę własnego bloga. Chyba dopiero wtedy zajmę się stardollem na poważnie i poświęcę trochę czasu na wygląd dolki :)

Ovieda pisze...

nieźle wyszło

Oloo_x33 pisze...

Fajnie wyszło saharo. ;) Mam pytanie; czy szykuje się konkurs na nagłówek? Bo widzę, że obecnie go nie ma ;x

Anonimowy pisze...

robisz super metamorfozy:) ja poproszę jedną moje konto na stardoll to Jasmine9708 bardzo cię prosze zrób mi metkę:**

Anonimowy pisze...

metamorfozy mi się bardzo podobają i też prosiłabym o luknięcie na moją medoll nick to qwert1104

Anonimowy pisze...

ja chce z ocena z napisem przed i po z makijarzem i z ubiorem . Ale bez hasla.PogodnaKsenia

Followers