sobota, 4 lutego 2012

Ważne !!!!!!!!!

Czego oczekujecie za aktywność ?
Pytam was bo wy najlepiej wiecie co byście chcieli za komentarze.Na bloga zagląda dziennie sporo osób jednak nikt nie zostawi komentarzy. Może macie swoje teorię czemu tak się dzieje? Może macie pomysły jak to zmienić?
Rozwarze wszystko co zaproponujecie i napiszecie.

Ostatnio redaktorzy tracą motywację bo ich wysiłki idą na marne .Czują się nie docenieni bo nawet nie ma jednego komentarza w ciągu tygodnia! Ja widzę tylko jedno rozwiązanie czyli zamknięcie bloga skoro i tak go nikt nie czyta. Weronika jeszcze mnie namawia ,żebym się zastanowiła itp i dlatego piszę do Was z prośbą o pomysły jak to zmienić.Co Was jako czytelników , skłania do komentowania innych blogów i co skłoniło by was do komentowania notek tutaj ??
Pozdrawiam :)

11 komentarzy:

Radzio.Poland pisze...

Jeśli rozważałaś zamknięcie bloga to trochę mi przykro że mi nic o tym nie napisałaś, bo aktualnie tylko ja wszystko pisze i spędzam godziny nad blogiem aby go ratować ;/

Anonimowy pisze...

Jest wiele sposobów abyśmy komentowali, np. twoja obecność, konkursy itd. A co do komentarza wyżej to radzio ma racje tylko on pisze i próbuje nas zaciekawić np. tematami o feriach itp, Sama trochę też się zajmij blogiem a będziesz miała efekty ;/

Olga03

andziaxd pisze...

na blogu stardoll.ocom jest dużo konkursów miniloterii co tydzien teraz co miesiąc jest konek na komentatora i co miesiąc wybiera szczęśliwca który coś tam dostaje : ) ipt. może też powinnaś tak robić :)

andziaxd

Patrycja pisze...

dokładnie notki pojawiają się z dużym opóźnieniem a o darmówkach często dowiaduję się szybciej na innym blogu i tam komentuję a tu mi się nie chce. jeśli bym ujrzała pierwszą darmówkę czy coś tu to tu bym zostawiła komentarz :) mam nadzieję, że nie zamkniesz bloga pozdrawiam Bloody_Merry

Aravilar pisze...

Chętniej by się komentowało wasze posty gdyby komentarze nie były akceptowanie, tudzież cenzurowane przez redaktorów, tylko tak jak jest na innych blogach, komentarz pojawia się od razu po napisaniu. Ja jak pisząc komentarz czuje się dziwnie czytając że" komentarz wymaga akceptacji" albo coś takiego, nie bójmy się krytycznych opinii.

sahara74 pisze...

Większość pisze o konkursach i rozumiem wasz punkt widzenia, jednak nie będę organizowała konkursów dla komentujących bo to jest nagroda więc aby takie konkursy były, muszę widzieć komentarze .
Kolejna sprawa , to fakt iż nie będę przekupywała ludzi tzn " wy skomentujecie , a ja za to was nagrodzę" .

Aravilar
Akceptowane są wszystkie komentarze , nawet te z krytyką.Jedynie odrzucane są wulgaryzmy i nachalne spamy i reklamy .

Co do Radzia też się zgadzam ,że on tutaj aktualnie robi najwięcej , a dzieje się tak dla tego ,że inni redaktorzy nie widzą sensu pisania postów skoro nie ma nawet jednego komentarza.Więc sprawa jest prosta.Odwdzięczcie się im za to ,że poświęcają swój czas i napiszcie im czasem coś pochlebnego, lub po prostu wyraźcie swoją opinię.

Po raz kolejny powtarzam ,że ja nie piszę z konkretnych powodów ,a nie z lenistwa. Mam dużo na głowie, szkoła, samodzielne prowadzenie domu itp . Wrócę i to nie długo.Już planuje loterię ,ale nie chce jej organizować dla siebie tylko dla was , także i wy i my(redaktorzy ) musimy dać z siebie więcej :)

ola_131160 pisze...

jak 'odkryłam' tego bloga, pod prawie każdym postem pojawiało się po kilka komentarzy. dlaczego tak się działo ? bo wylosowywałaś najaktywniejszego komentującego, czy coś w tym stylu i CHYBA (nie jestem pewna czy tak było) ale dostawał on jakąś nagrodę. jednak kilka tygodni później zaczęło się to sypać i systematycznie komentarzy pojawiało się coraz mniej, ponieważ wybory już też sie nie odbywały. teraz dużo rzadziej pojawiają się też konkursy itp, więc ludzie odchodzą do większych, bardziej aktywnych blogów.. tak przynajmniej mi się wydaje...
ja wchodze na tego bloga średnio raz-dwa razy dziennie, ale w np konkursach mało się udzielam, więc ten blog jest dla mnie jak najbardziej wystarczający.
czasem też coś komentuję, ale wybaczcie, chyba nie o to chodzi żeby jedna osoba pod każdym postem pisała "podoba mi się" / "nie podoba mi się" / "ja nie skorzystam" itp.. tak mi się przynajmniej wydaje ;)

uff, ale się rozpisałam.. ;p

ola_131160 pisze...

aha i w 100% zgadzam się z Aravilar, trochę irytująca jest ta wymagana akceptacja redaktorów ;)

karolina29011999 pisze...

Podobnie jest na stardoll dużo klubów pada bo nikt sie nie zapisuje nic nie pisze i nikt sie nie udziela. Tak samo jest tu. Niewiem czyja to wina ale często spóźniacie się z niektórymi notkami i dlatego niektórzy tego nie komętują bo na innym blogu było to wcześniej. Rozumiem, że czasami nie macie czasu bo każdy ma swoje obowiązki, może postarajcie się aby znaleść jeszze jednego redaktora który ma mniej spraw na głowie może być starszy od was i który będzie go odwiedzał wcześniej niż wy bo nie kończy szkoły zbyt późno lub coś w tym stylu.
karolinabarbi

karolina29011999 pisze...

A także wkurzające jest to że właśnie musicie akceptować wszystkie komentarze rozumiem wylgaryzmy ale jeżeli sprawdzacie komy to chyba ten zły z przekleństwami można usunąć a tak to zanim sprawdzicie mija dużo czasu i jak nie ma komentarzy to inni nie pisza ;/

wikta.. pisze...

Może metamorfozy darmowe osób, które najczęściej piszą?? Aha i ja na ten blog wchodzę codziennie i na stardoll mogłabym robi co na blogu np. darmowe metamorfozy twarzy?

Followers