niedziela, 11 marca 2012

Metamorfoza ZawszeModna.

Przed: Mogę Cię pochwalić za to, że dopasowałaś kolor włosów do koloru brwi, ponieważ niektórzy o tym zapominają. Wyglądasz jak zwykła początkująca użytkowniczka Stardoll. Włosy upięte w kitkę. Brwi są bardzo cieniutkie, ogólnie nie lubię ich, ale to kwestia gustu. Kartoflany nos. Te święcące usta nadają się na plastikową laleczkę. Oczy masz pomalowane czarnym, walentynkowym, pogrubiającym rzęsy tuszem i to wszystko! Brak w Twojej kosmetyczce jakichkolwiek kosmetyków. Masz tylko wspomniany wyżej tusz i różową farbę do włosów! Brak też dodatków typu: opaski, kolczyki, wisiorki, naszyjniki. Zainwestuj w to!
Po: Od razu Wam mówię, że nie dało się cokolwiek zrobić na tej MeDoll. Oczy zostawiłam pomalowane tuszem, jedynie zmieniłam włosy.

Przed: Nudno. Czerwony żakiecik, białe spodnie, czerwone szpilki (!). Masz plusa za to, że nie jest kolorowo. Poza tym + za czerwone szpilki i czerwony żakiet :) 
Po: Nie miałaś zbyt wielu ubrań. Większość to darmowe prezenty przy zakładaniu konta. Masz mało dodatków: biżuterii, butów, torebek. W Twojej metamorfozie połączyłam czarne rurki, biało - kremowy top z kremowym żakietem. Dodałam do tego złote oxfordki. Outfit w sam raz na wiosnę!

Podoba Wam się przed czy po?

1 komentarz:

ZawszeModna. pisze...

Wiem, że nie mam zbyt wielu ubrań, itp. ale ważne że można je ładnie łączyć :D Musze sobie kupić jakieś opaski czy kolczyki.

Followers