sobota, 10 marca 2012

Wiosenne porządki ;)

Jak wam wczoraj obiecałem w nocy zmienię całkowicie wygląd bloga i tak właśnie uczyniłem ;) Dodałem nowy nagłówek, tło, nowe opcje itp.

Nowości muzyczne - trochę interesuję się muzyką i postanowiłem to tu wykorzystać, na bieżąco będę dodawał nowe teledyski jakie pojawią się w sieci. Dodatkowo każdy z was będzie mógł słuchać muzyki czytając nasze posty na blogu ;) Co jakiś czas będę robił ankiety, związane z teledyskami i to wy zadecydujecie jaki mam dodać.
Na pasku bocznym bloga oprócz muzyki pojawiło się moje zdjęcie które bezpośrednio łączy z moim apartamentem, bo to właśnie do mnie zgłaszajcie się w sprawie bloga.
Dodatkowo pojawił się licznik wejść na stronę.
Konkurs - pojawił się także nowy związany z wiosną ( link do niego na pasku bocznym, w zakładce '' Aktualne konkursy '' )
Makijaż miesiąca - będę robił konkurs na makijaż, najładniejszy będzie nagrodzony sd i także trafi na pasek boczny z nickiem właścicielki ( będzie tak wyświetlany przez miesiąc) . Wkrótce ogłoszę ten konkurs więc bądźcie cierpliwi.

Ostatnia sprawa : ankieta, proszę odpowiadajcie szczerze ;)Jeśli chcielibyście jeszcze coś wprowadzić na bloga piszcie w komentarzach, wyraźcie w nich także swoją opinie o nowym wyglądzie ;)

Pozdrawiam
Radzio.Poland

4 komentarze:

Agnik pisze...

Wow!! Aż normalnie szczena mi opadła xD
Nie no, nagłówek świetny, taki wiosenny....W ogóle jakoś tu tak milej, przyjemniej gdy już nie ma tamtego starego ale teraz tylko przydałoby się pozbyć płatków śniegu które tu ciągle latają ^^

Agata. pisze...

świetny nagłówek, no i te pobudzające kolory, aż miło się wchodzi na taki ładny blog :) a co dopiero pisze się na nim notki! :)

Anonimowy pisze...

Naprawdę ładny nagłówek :) Jedyną zmianą, jaką bym sugerowała jest odświeżenie 'sklepów niedostępnych dla Polski'. Kilka z linków już nie działa, a nie jest tak łatwo czasem znaleźć niektóre, jak cofną się kilka stron w starych postach.

ola_131160 pisze...

Wreszcie <3
nagłówek super, zmiany w pasku bocznym też, a konkurs na makijaż- ideał. serio, już widzę że blog 'wróci do żywych' :P
ale podpinam się pod prośbę o aktualizację sklepów niedostępnych dla PL ;)

Followers