piątek, 11 maja 2012

Nowości muzyczne

Tym razem mam dla was sporą dawkę nowości, sam nie mogłem się zdecydować, więc zagłosujcie w ankiecie ;) Najlepszy teledysk (lub dwa- zależy od głosów) zostanie umieszczony w prawym górnym rogu bloga i będziecie mogli go słuchać podczas czytania ;)

Zespół Maroon 5 przygotowuje się do premiery albumu Overexposed, który ma trafić do sklepów pod koniec czerwca. Pierwszym singlem zwiastującym płytę jest utwór Payphone nagrany z raperem Wiz Khalifą. Lider grupy, Adam Levine, w teledysku do piosenki wciela się w pracownika banku. Podczas napadu udaje mu się uciec, lecz policja mierze go za bandytę. Zobaczcie, jak kończy się ta historia.


Cheryl Cole przygotowuje się do premiery swojej trzeciej solowej płyty. Kilka dni temu mogliście usłyszeć u nas pierwszy singiel z albumu, Call My Name. Piosenkę wyprodukował Calvin Harris odpowiedzialny za hit Rihanny, We Found Love.
W sieci pojawił się już teledysk do singla. Teledysk został wyreżyserowany przez Anthony’ego Mandlera, który jest twórcą większości teledysków Rihanny.

 

Addicted to You to już piąty singiel promujący ostatnią płytę Shakiry, Sale El Sol. Teledysk do piosenki miał właśnie swoją premierę w sieci. Klip wypełniony jest uroczymi scenami. Piosenkarka śpiewa i seksownie tańczy w domu, na wzgórzu, wygina się również w wannie.


W sieci swoją premierę miał teledysk do najnowszego singla Rihanny, Where Have You Been. Klip został wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa, twórcę większości teledysków Pink i Missy Elliot.
Oglądając klip łatwo zauważyć, że włożono w niego naprawdę sporo pracy i pieniędzy. To pewnie oznacza, że wytwórni płytowej zależy na tym, by piosenka była hitem.


Brak komentarzy:

Followers