wtorek, 26 czerwca 2012

Ciekawi użytkownicy

Już od dawna przeglądam Stardoll w poszukiwaniu ,,zabytkowych'' kont. Oczywiście dużo już z nich nie ma, bo zostały usunięte przez administrację, jednak kilka się zachowało i każde z nich ma coś w sobie fajnego :)
- Mikael
Jest to nie ona, a on! Użytkownik zalogował się w 2005 roku,więc nie wiem dlaczego stardoll pisze,że instnieje od 2006 roku. Mikael ma  Royalty i logował się miesiąc temu. 7 lat na stardoll...Wow!

- dudette
Mamy teraz przed sobą bardzo cenną użytkowniczkę. Dlaczego? Konto ma od 2004 roku oraz była pierwszą cg! Została nią prawdopodobnie 21 września 2006 roku. Ma ona sporą kolekcję sklepu Hola,którą zapewne mało osób kojarzy. Posiada także pare Dkny.
- Salamandra
Pora na coś polskiego :D Salamandra jest od 2004 roku i nadal wchodzi na stardoll! Podziwiam tyle lat na tej gierce...
- bluegreen
Ha,ha. Nie wiem po co dokładnie wam ją pokazałam,bo nic ciekawego nie przedstawia. No chyba ,że pare rzeczy z sklepu Hola.
-lauzaloo
Użytkowniczka nic nie warta ,oprócz fryzury.Tej fryzury już nikt nie zdobędzie! Ma ona konto od 2007 roku i ostatnio na stardoll zalogowała się 65miesięcy temu!
- lalli95
Osoba ciekawa,ponieważ jest od 2007 roku i ma klub miley ( 76512 członków ) . Polecam oglądnąć jej szafę,bo są w niej stare hb oraz dużo Dkny i innych starych marek ciuchów. Ma także stronę Sephory.
- tesco
To konta dla żartów tak tylko pokazuję ;) he he. Ma fajny nick -Tesco. Co ciekawe nasz hipermarket posiada drzewo,choć jak były jeszcze sp to nawet 100 nie miała! Szukałam także Biedronki,ale ona ma konto tylko od 2009 roku...
Dla wszystkich, którzy chcą poznać więcej starego stardoll polecam blog z 2010 roku www.dawny-stardoll.blogspot.com . Jest bardzo ciekawy :)
Podoba wam się artykuł?

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Oby więcej takich artykułów! Z tego zestawienia znałam wcześniej tylko Salamandrę ;-]
Dodasab

Layla6932 pisze...

Artykuł taki sobie, ale ciekawy pomysł, powinnaś dalej kontynuować temat, ale brać ciekawszych użytkowników ;)

HarajukuGirlPL pisze...

- Mikael - jest to konto jednego z założycieli i twórców gier, tak zwane konto testowe :)

Kornelia pisze...

ja miałam 1 konto od 2005 , które zresztą mi przepadło

Anonimowy pisze...

Ja dołączyłam w 2008 i trochę pamiętam z tamtego stardollu. Jako że superstar zostałam pierwszy raz niedawno, nie mam żadnych starych super ciuchów, ale zachowała mi się koszulka z jednego z najwcześniejszych Khols`ów. Fajne było to, że darmówkami wymieniało się podając np. kolor i stronę w wyszukiwarce.

Anonimowy pisze...

Świetny artykuł ;). Wreszcie coś ciekawego. / emolcia23

Anonimowy pisze...

Apropo: miałam swoje konto od 2007, ale pewna dziewczyna mnie nabrała i je ukradła. Miałam wtedy 10 lat i uwierzyłam, że doładuje mi konto. To teraz mam od 2008 albo 2009... Długo go nie używałam, bo mi się nie chciało, ale pamiętam jeszcze stary stardoll ;). Nie wiem nawet, czy nie był lepszy niż teraz. Ceny przynajmniej były przystępne...

Anonimowy pisze...

Fajny artykuł chyba pierwszy raz widzę na blogach taki artykuł :D

filka678.0 ona ma konto od 2007 ;D

Followers