sobota, 23 czerwca 2012

Nowości muzyczne

Wiem, wiem , wiem... już dawno na blogu nie byłą większych atrakcji, przepraszam ale egzaminy, zdawki itp. całkowicie zaburzyły moje życie ;/ Ale nie martwcie się wracam pełną parą do pisania ;) Dziś chciałbym wam pokazać nowości muzyczne z ostatnich tygodni. W ankiecie będę prosił wam o głosy na swojego faworyta, po czym teledysk z piosenką zostanie umieszczona, jak zawsze w prawym górnym boku bloga.


Katy Perry zaliczyła już sześć numerów 1 na listach przebojów z ostatniego albumy, Teenage Dream. Czy kolejny singiel też ma na szansę odnieść taki sukces? Piosenka Wide Awake doczekała się właśnie teledysku. Widzimy w nim Katy podczas kręcenia klipu do California Gurls. Po chwili przenosi się do baśniowego świata, gdzie spotyka dziwne istoty oraz młodą wersję samej siebie.

 


Nigdy dotąd nie widzieliśmy Rihanny w takiej stylizacji. Koniecznie zobaczcie, jak wypadła! Teledysk został nakręcony na potrzeby trasy koncertowej zespołu Coldplay. RiRi niestety nie będzie z nimi występować - klip do "Princess Of China" będzie wyświetlany w tle na koncertach.


Kolejna nowość to teledysk Mroza do piosenki Rollercoaster , który opowiada historię paczki znajomych. Każde z nich prowadzi swoje, życie, mają swoje wzloty i upadki, ale czekają na chwile oddechu dla siebie, wtedy mogą pozbyć się konwenansów i zrobić coś niekonwencjonalnego. Pojawi się tutaj dwóch streetartowców, dwie szalone przyjaciółki, tajemniczy tancerz i inni. Miasto Bydgoszcz okazało się kopalnią genialnych miejscówek z Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku Myślęcinek na czele. Teledysk kawałka Rollercoaster przepełniony jest świetnymi energetycznymi zdjęciami, które najadą wyjątkowy klimat w połączeniu z piosenką.

 

W sieci zadebiutował klip do piosenki "Varsovie" - utwór pochodzi z minialbumu "LAX". Pokazuje życie ludzi, ''warstw społecznych'', ich zachowanie o podobnej porze itd. Jesteście ciekawi, jaki obraz chce nam pokazać Monika Broda ? Zobaczcie!
 
 

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

szczerze? żadne w moim guście, więc nie zagłosuję ;]
Dodasab

Followers