sobota, 2 czerwca 2012

Oceny apartamentów

Przepraszam, że dawno nie robiłem już ocen apartamentów ale niestety spowodował to brak czasu. Dziś zrobię wyjątek i ocenie podlegną dwie osoby ;)

Pierwsze pomieszczenie należy do użytkowniczki o nicku: malmonkinga, więc serdecznie zapraszam do czytania ;)


Na pierwszy rzut oka pomieszczenie wydaje się dość ciekawe, nowoczesne i jasne. Łączysz równocześnie wiele stylów co nie zawsze dobrze wygląda, ale u ciebie jest ok. Łączenie szarości z błękitem daje wrażenie świeżości i zawsze się obroni. To co mi się nie za bardzo podoba to twoje pójście na łatwiznę, pomieszczenie jest prawie odwzorowane ze sklepu LE, dodatkowo jest kilka niepasujących, źle ułożonych przedmiotów.

MOJE RADY: powinnaś dodać trochę mebli i dodatków innych marek niż LE, winda moim zdaniem jest w złym miejscu, powinna być także pomniejszona. Nie podoba mi się całkowicie niepasujący tutaj manekin oraz kogut i zastawa stołowa. Sufit wygląda dość pusto, osobiście dałbym tam kilka małych lampek. Niebieska waza po prawej stronie jest za duża, powinnaś ją zmniejszyć.

Ogólnie pomieszczenie jest ładne ale kilka małych zmian mu nie zaszkodzi.

Ogólna ocena:
8/10

 Kolejne pomieszczenie które dzisiaj także podlegnie ocenie należy do użytkowniczki o nicku: 00mili00.


Od razu wchodząc do pomieszczenia zobaczyłem nieład i brak funkcjonalności, aczkolwiek nie wiem czy to sypialnia, garderoba czy jeszcze coś innego. Połączenie kolorów nie jest najlepsze, tapeta w zebrę - okropna !!! (nienawidzę jak ktoś pokrywa nimi całe ściany) Podłoga jest ładna, naturalne drzewo w tym kolorze wygląda super. Nie podobają mi się deski przy lustrze, obraz na ścianie a także jaskrawy odcień zieleni. W pokoju brakuje dobrego zagospodarowania przestrzenią i meblami.

MOJE RADY: powinnaś usunąć zebrę i deski ze ściany, wyrzucić zieloną podłogę i odsłonić piękne drewno. Osobiście zrobiłbym w tym pomieszczeniu jasne kremowe lub kawowe ściany. Dodałbym jakieś niebieskie dodatki i dzięki temu w pomieszczeniu widzielibyśmy trzy podstawowe barwy. Obok lustra można postawić szafę lub komodę, przy niej krzesło i lampkę. Przy łóżku przydałaby się szafka nocna i jakaś ciekawa roślinka. Po zmianach pomieszczenie na prawdę miało by potencjał ponieważ na razie niestety go nie można dostrzec ;/

Ogólna ocena:
4,5/10

 JEŚLI KTOŚ CHCE ZGŁOSIĆ SIĘ DO TAKIEJ OCENY TO MOŻE TO UCZYNIĆ TYLKO W PONIŻSZYM LINKU, A NIE W KOMENTARZU ( NIE ZAPOMNIJ O NICKU ZE STARDOLL ORAZ O WYBORZE POKOJU KTÓRY MA BYĆ PODDANY OCENIE)


Kliknij tutaj aby się zgłosić !!!


Jak podobają się wam moje oceny ???
Macie jakieś inne zdanie ???

2 komentarze:

00mili00 pisze...

tylko że nie miałeś oceniać tego pokoju
00mili00

Radzio.Poland pisze...

pisałaś o ogrodzie, nigdzie go nie znalazłem a to wnętrze (jak by nie było urządzone) to było to na zewnątrz.

Followers