wtorek, 17 lipca 2012

Metamorfozy JuliaxxD, malmonkinga i stardoll_-_98

JuliaxxD

PRZED:
Jest na prawdę ładnie. To nie mój styl, ale bardzo mi się podoba. Nie można narzekać na ilość kosmetyków, bo jest ich całkiem dużo. Bardzo ładny makijaż oczu. Części twarzy też OK ;)

PO:
Nie używałam żadnej biżuterii. Wiem, że ten zielony na włosach nie pasuje do kolorystyki make-up'u, ale ta fryzura ciekawie komponuje się z całością.


malmonkinga

PRZED:
Ładne części twarzy, chociaż mam jedno "ale" - usta. Są według mnie za duże i trochę nienaturalne. Niestety make-up jest moim zdaniem mało ciekawy. Kolory się nie komponują. Raczej mało czasu spędziłaś na zrobienie tego makijażu. Średnio mi się podoba ;/

PO:
Tak zielono ;) Kosmetyków jest całkiem dużo. U nikogo innego nie widziałam aż tak pokaźnej kolekcji biżuterii. Znalazłam tam tę śliczną kokardę HB. Usta nie pasują do makijażu. Nie miałaś żadnej szminki w kolorze skóry.


stardoll_-_98

PRZED:
Podoba mi się. W moim stylu (kiedyś też się tak ubierałam i malowałam). Mnóstwo kosmetyków i biżuterii. Bardzo ładne części twarzy. No i oryginalnie oczywiście ;)

PO:
Widzę, że też jesteś Otaku. Kocham Death Note, więc pokusiłam się o cosplay Misy Amane. Pewnie większość odwiedzających tego bloga nie zrozumie o co chodzi, ale co z tego, będzie miła odmiana ;)


Jak Wam się podoba?

4 komentarze:

Gosia (stardoll_-_98) pisze...

Kiedyś lubiłam zbierać kosmetyki, stąd ich ilość :3
A co do anime - moje drugie życie :D Dziękuję za metamorfozę, podoba mi się. Cała Misa :3

Layla6932 pisze...

Julia, bardzo ładną doll i te włosy *-*

kinimalini pisze...

Dzięki za metamorfozę bardzo mi się podoba. Napewno skorzystam z rad. Masz racje co do poprzedniego makijażu spędziłam nad nim mało czasu- spieszyło mi się, ale zawsze się staram . Jeszcze raz dzięki :)

malmonkinga

Kredziula. pisze...

Ja też chce metamorfozę ale bez fryzur SS więc Arancia_ proszę .;*.Kocham twoje metamorfozy .<3.

Followers