sobota, 21 lipca 2012

Oceny apartamentów

 Przepraszam, że dawno nie robiłem już ocen apartamentów ale niestety spowodował to brak czasu. Dziś zrobię wyjątek i ocenie podlegną dwie osoby ;)

 Pierwsze pomieszczenie należy do użytkowniczki o nicku: Karo26424, więc serdecznie zapraszam do czytania ;)


 Od razu po wejściu do twojego apartamentu spodobał mi się ten minimalistyczny, czysty styl jaki wprowadziłaś. Pomieszczenie jest bardzo ładne, podobają mi się meble, stonowane dodatki i ciekawe zagospodarowanie przestrzeni. Ogromny plus za zabawę z perspektywą, ponieważ wyszło ci to bardzo dobrze. Wszystko do ciebie pasuje, barwy przedmiotów są podobne ale dzięki różnym odcieniom od bieli po beż pomieszczenie jest wyraziste. Bardzo podoba mi się futrzany fotel i dywan LE a także ciekawy wazon ze zbożem (?)

MOJE RADY:  nie będzie ich zbyt wiele aczkolwiek praktycznie nie ma co tu poprawiać, na twoim miejscu popracowałbym trochę nad oknem, a bardziej nad krajobrazem który się za nim znajduje. Innych uwag nie mam ;)

Ogólna ocena:
10/10


  Kolejne pomieszczenie które dzisiaj także podlegnie ocenie należy do użytkowniczki o nicku:lauramaily


Twoje pomieszczenie na pewno bardzo różni się od poprzedniczki. Początek miałaś całkiem dobry, lubię przemiany zwykłych pokoi w ogrody ale potrzeba do tego wiele wyobraźni i umiejętności, odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni oraz użycia perspektywy. Tobie moim zdaniem nie za bardzo się to udało, w pokoju panuje ogromny chaos. Perspektywa ? - u ciebie nie istnieje, dodatkowo nie rozumiem umieszczenia tych postaci oraz widocznych listw-  także poważny błąd jeśli zmieniamy zwykłe pomieszczenia w ogrody lub krajobrazy.

MOJE RADY: jest ich niestety bardzo wiele, mógłbym dosłownie rozpisywać się na kilka stron ale spróbuję to streścić w kilku zdaniach. Po pierwsze schowaj wszystkie artykuły do schowka i zacznij tworzenie ogrodu od podstaw. Niebieskie tło to dobry początek, kolejny krok to ułożenie zielonej podłogi a potem dopiero ustawianie artykułów ogrodowych. Zmniejszenie stawu i postawienie go przy wodospadzie to dobry patent, dodatkowo wiele roślinności, drzew, kwiatów, mebli ogrodowych i na prawdę można stworzyć wspaniałe miejsce. W sklepie FILM Theory dostępne są wszelkiego rodzaju ''zniekształcenia powierzchni'' (górki, doliny itd.) w twoim ogrodzie na pewno by się sprawdziły. 

Ogólna ocena:
4/10

 JEŚLI KTOŚ CHCE ZGŁOSIĆ SIĘ DO TAKIEJ OCENY TO MOŻE TO UCZYNIĆ TYLKO W PONIŻSZYM LINKU ( NIE ZAPOMNIJ O NICKU ZE STARDOLL ORAZ O WYBORZE POKOJU KTÓRY MA BYĆ PODDANY OCENIE)


Kliknij tutaj aby się zgłosić !!!


Jak podobają się wam moje oceny ???
Macie jakieś inne zdanie ???

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

super ocena

ladygagavevo.

Layla6932 pisze...

Zgodzę się z obiema ocenami.

Followers