środa, 4 lipca 2012

Prepaid Cards -50%

Dziś na stronie głównej Stardoll pojawiła się nowa kampania dotycząca Prepaid Cards, czyli bonów upominkowych. Admini zorganizowali dla nas promocję, tzn. jeśli teraz będziemy chcieli wysłać komuś tego typu upominek zapłacimy o połowę mniej. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to kupując za realne pieniądze bon upominkowy, otrzymamy Kod Bonu Upominkowego, jest to sposób, aby kupić Stardolary dla kogoś innego. Jest to elektroniczny certyfikat prezentu. Jeśli ktoś stał się nagle wielkoduszny i chce komuś sprawić przyjemność poniżej instrukcja.

Aby kupić kod Bonu Upominkowego postępuj według następującej instrukcji: 1. Wejdź na www.stardoll.com/en/campaigns/giftcard/giftcard.php 2. Wybierz "Kup Kod prezentu" pod okienkiem "Zrealizuj kod Bonu Upominkowego" i postępuj zgodnie z podaną tam instrukcją 3. Po dokonaniu zakupu otrzymasz rachunek z numerem kodu Bonu Upominkowego. Wydrukuj tą stronę. 4. Wyslij Kod Prezentu do wybranego użytkownika Stardoll Aby doładować konto Superstar poprzez kod Bonu Upominkowego: 1. Kliknij w przycisk "Dodaj" (przy Awastarze) 2. Wybierz "Awansuj teraz" i jako metodę płatności wybierz "kod Bonu Upominkowego" 3. Wpisz kod Bonu Upominkowego i kliknij w "Zrealizuj"

Podsumowując jeśli np. kupowaliśmy komuś 200 sd lub Superstar za 20 zł to teraz zapłacimy o połowę mniej, czyli 10 zł. OFERTA WAŻNA DO 10 LIPCA.1 komentarz:

Layla6932 pisze...

Ktoś wysyła te bony? ;>

Followers