czwartek, 12 lipca 2012

Przegląd LE


Widziałam już post o LE na tym blogu, aczkolwiek zostały tam pokazane tylko 3 rzeczy. Ja mam dla was przegląd wszystkich 'perełek' znalezionych w nowej kolekcji :)

Powiem szczerze, że na początku gdy zobaczyłam nowy wyczyn adminów pomyślałam, że jest beznadziejna. Jednak jak ją przejrzałam dokładniej nawet mi się spodobała. Poniżej zdjęcia najlepszych (moim zdaniem) ubrań:1. Native Maks Sweater - Został wykupiony najszybciej. Jest przepiękny lecz szkoda, że męski. Myślę, że nawet pomimo tego go wykorzystam.2. Out Shine Jacket - Moim zdaniem jest to bardziej sweter. Wydaje się być praktyczny.
3. Square Runner Cape - Zdecydowanie moja ulubiona rzecz z najnowszej kolekcji Limited Edition. Przydatna i w ładnych barwach.4. Lavender Puff Top i Lavender Puff Briefs - Ciekawy strój inspirowany stylem Pin up, widać to po wysokim stanie dołu od kostiumu oraz po baskince.


5. Pastoral Top - Urocza bluzka z pięknym kołnierzykiem. Pasuje do wielu rzeczy.

6. Hiden Square Pants - Eleganckie spodnie. Podobne do poprzednich spodni z Antidote. Druga ulubiona rzecz z tej kol.7. No i na końcu dodatki: (2 zaginione rzeczy) Metal Cube Bracelet oraz LE Tassel Bag, Black and Pink Sandals, Pink Purple Spike Sandals, Pearl Cat Shades oraz Tassel Belt. Dodatki były najciekawsze z całej kolekcji. Zdecydowanie polecam ich zakup .

A na koniec stylizacja ze spodniami ♥


I jak Wam się podoba mój pierwszy post?

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

męski sweter - boski,,,, stylizacje nawet ok

ladygagavevo.

Layla6932 pisze...

Stylizacja śliczna *-* zresztą jak każda Twoja, miło Cie tu widzieć ;)

Milapati pisze...

Dziękuję za miłe słowa :) Mam nadzieje, że będzie nam miło (:

Aravilar pisze...

Stylizacja bardzo ładna :)

Radzio.Poland pisze...

;)

Anonimowy pisze...

fajne

coco354

Followers