środa, 4 lipca 2012

Szufladkowanie na stardoll - powtórka z rozrywki

Chciałabym opisać pewien trend jaki znowu powraca na stardoll tj. dzielenie/szufladkowanie "stardollowiczów". Zauważyłam to już wczoraj, ale siedziałam cicho, bo sprawa tyczyła się sklepu, nazwijmy go bardziej prestiżowego, droższego, realnej marki - Killah. Lecz dzisiaj to co zobaczyłam w starplazie mnie zaniepokoiło. Nowa dostawa do sklepu RIO jest za sd, na dodatek tylko i wyłącznie dla ss, choć wiele poprzednich dostaw, nawet będąc za sd była dla wszystkich (oczywiście tych którzy posiadali odpowiednie środki finansowe w postaci sd). Poniżej dałam nawet jako przykład sukienkę HB, jest ona co prawda za sd, ale może ją kupić każdy.  Jestem ciekawa jak dalej potoczy się ta sprawa.

Po lewej dla ss, po prawej dla wszystkich.
 Mój błąd, a dzięki Layla9632 mam zamiar go naprawić. Oczywiście zapomniałam o swojej własnej opinii :)  Ja uważam, że jest to karygodne, a admini bawią się z nami. Najpierw dają pewne swobody, które po pewnym czasie odbierają. Mam tylko nadzieje że są to czysto sezonowe trendy i admini się opamiętają.

6 komentarzy:

Layla6932 pisze...

To admini dzielą stardollowiczów na dwie części, żeby Ci co nie mają sd i ss kupili je, bo nie będą mogli czegoś kupić. Jest to w pewnym stylu szantaż.

P.S. mogłaś trochę więcej napisać, np. co Ty o tym myślisz i jak według Ciebie będzie dalej, ale coś w tym stylu ;)

ola_131160 pisze...

dokładnie tak. dają nss swobodę, oni z niej korzystają i się cieszą, po czym odbiera im się jakiekolwiek korzyści i lipa, albo sobie funkcjonuj dalej z tym swoim nss albo kup ss i baw się dobrze dalej..... okropna metoda, ale niestety bardzo popularna. ;<

Layla6932 pisze...

Im to już zależy tylko na kasie, a nie na naszej dobrej zabawie...

Aravilar pisze...

No niestety, jak to mówią "apetyt rośnie w miarę jedzenia", im więcej ludzie kupują ss, tym oni chcą jeszcze więcej :/

Mamba478 pisze...

Już wszystko jest w normie. Kolekcja Killah i rzeczy z RIO są dla wszystkich.

Adrianna (Ania_bania) pisze...

Dla mnie to jest chore- ale cóż się poradzi -.- Dawniej było tyle świetnych ubrań za sm, a teraz? Bez komentarza.

Followers