czwartek, 2 sierpnia 2012

Nowa kolekcja PPQ

Dosłownie przed chwilą, admini dodali nową kolekcje PPQ. Wszystko jest za sd, ceny ubrań wahają się między 7sd a 22 sd, dodatkowo możemy kupić 2 rowery po 28 sd każdy. Z tego co się zorientowałam, nowe ubrania są z kolekcji Spring/Summer 2012, tak samo jak piętro 3 i 4. 


Nowe ubrania mają intensywniejsze, mocniejsze i ciemniejsze kolory niż te z poprzednich 2 pięter, a motywem przewodnim jest najwyraźniej "Zorro". Co mogę o nich powiedzieć... mam dość mieszane uczucia, niektóre są naprawdę ładne, a niektóre straszą. Nie podobają mi się te chaotycznie nałożone nadruki (choć wiem że jest to dokładne odwzorowanie oryginałów).


Bardzo podobają mi się buty i torebki. Buty mają genialnie wyprofilowane obcasy i podeszwy, ich kształt także przypadł mi do gustu, a. torebki są bardzo urocze, i mają bardzo fajną formę.


Te 2 gorsety to jest to co każdy powinien nabyć z tej kolekcji, Takie same tylko w innych kolorach były dodane poprzednio. Teraz mamy do kupienia gorset w kolorze białym i czarnym. Które mogą nam posłóżyć jako baza do wielu stylizacji.


Poniżej przedstawiam rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas buszowania po 2 nowych piętrach PPQ.


Na pewno warto kupić błękitną koszulę i czarną sukienkę w stylu marynarskim + koszulkę w tym samym stylu. Warto zwrócić uwagę na 2 sukienkę która ma śliczny krój. Płaszcz ma ładny krój a do tego jest bardo dobrze wykonany. Dla osób lubujących się w pstrokatych koszulach polecam te 3 po lewej stronie, jedna z nich, ta nad płaszczem jest prześwitująca. Będą świetnie wyglądać jako mocny kolorowy akcent w mono-kolorystycznych stylizacjach. Paski i szelki są również bardzo fajne i dobrze wykonane.

Nie obyło się bez drobnych błędów, w postaci źle dopasowanej sukienki i kapelusza chowającego się za głowę.


Przygotowałam również stylizacje z wykorzystaniem ubrań z nowej kolekcji.


Pierwsza - Typowo letnia stylizacja, lekka i zwiewna, ostrości nadają jej buty i torebka w mocnych kolorach.
Druga - Ostra i elegancka stylizacja, z marynarską nutką. 
Trzecia - Ciężka stylizacja ożywiona pstrokata koszulą i mocno różową torebką.

Podsumowując, kolekcja jest dość ciekawa i warta waszej uwagi. 
Co o niej sądzicie?? Podoba się wam coś??

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

fajny artykuł ;)))

Layla6932 pisze...

Jest parę godnych uwagi rzeczy.

Followers