sobota, 11 sierpnia 2012

Redaktor

Potrzebuję nowych osób które chciałyby zostać redaktorem na moim blogu, ogólne pisanie o Stardoll itd. Chętni niech zgłaszają się w komentarzach z krótkim opisem siebie i swoich doświadczeń.TRZEBA MIEĆ SKOŃCZONE 13 LAT !

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

chętnie bym się zgłosiła, ale trzeba mieć konto google czy może być np. wp?

Radzio.Poland pisze...

nie jestem pewien ale raczej można.

Audrey Hepburn pisze...

Cześć. Mam 14 lat, na Stardoll mam konto jakieś 2 lata, ale jestem doświadczona (tak myślę). Bardzo lubię pisać na blogu, ponieważ sama kiedyś miałam blog, ale niestety liczba obserwatorów była cały czas taka sama, a komentarzy zero. Mam nadmiar czasu ;) Na stardoll nazywam się olenicia (nie lubię, gdy ludzie mylą z olencia).
Pozdrawiam, Oliwia.

Siulaa pisze...

Hej :) jestem Asia, 16 lat. Niestety żadnych doświadczeń w byciu redaktorką bloga nie ma ale szybko się ucze i napewno jeśli coś robie, robie to na 100%. Ze stardoll jestem na bieżąco. moj nick na stardoll to asiula152 a drugie konto Siulaa. Mogę być redaktorką również za darmo. Podoba mi się ten blog i bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam :)

Anonimowy pisze...

Witam.Mam na imię Julia i mam 14 lat.
Mam doświadczenie,małe bo małe,pisałam na blogach które już nie istnieją.Jestem bez statusu ss,ale myślę że to nie przeszkadza,ponieważ mogę przekazać TOBIE stardollowe pieniądze na jakieś konkursy:)
Nie oczekuję nic w zamian.Bardzo jestem zainteresowana stanowiskiem redaktora.Mam bogate i barwne słownictwo.Jestem bardzo kreatywna-bynajmniej wiele osób tak o mnie mów.
Stokrotka011

Followers