sobota, 22 września 2012

Gorset HB

Do starplazy dodano nowego HB, jest nim szaro-turkusowo-czarny gorset z ćwiekami. Jest to chyba jedyny wrześniowy Hot Buys, który mi się podoba. Gdyby zamiast tych turkusowych elementów były one czarne, był by jednym z fajniejszych HB. I wszystko było by fajnie, gdyby nie ta cena, 20 sd.... no kosmos totalny.


Stylizacja, która po części jest ostra i rockowa, ma elementy bardzo lekkie i dziewczęce. Od dłuższego już czasu wiadomo że te dwa style, się bardzo fajnie komponują i dopełniają, choć na pierwszy rzut oka wcale do siebie nie pasują.


Gorset - RIO - 20 sd
Kurtka -Evil Panda - 6 sd
Szorty - It Girls - 4 sd
Majtki - Bonjour Bizou - 40 sm
Torba - RIO - 6 sd
Buty - Killah - 12 sd

4 komentarze:

MikuYori pisze...

W sumie, to mi też się wydaje, że to jedyny HB z września, który jest naprawdę warty uwagi. Chociaż już nie swojej ceny.

Pamiętam, że jeszcze nie całe 2 lata temu za porządnie wykukaną sukienkę HB płaciło się 11-14 sd co wydawało się i tak ogromnie dużą kwotą, a teraz za sam gorset trzeba dać 20... przeraza mnie myśl co będzie później.

Layla6932 pisze...

Stylizacja nie przypadła mi do gustu. Co do gorsetu to mnie się nie podoba, a do tego tak drogi... Też lubię połączenia dziewczęce z ostrymi :D

+ Co z ''stylizacje inspiracje''

justa.r12 pisze...

ładny kolor gorsetu, ładna stylizacja, może tez być z spódnica

Musia001 pisze...

Mi się kolejne HB również nie podoba, taki mój wyszukany gust. Admini chyba cierpią po wakacjach xd Co do Twojej stylizacji, to jest super, chociaż, bez obrazy, mi tu jakoś te buty nie pasują...

Followers