środa, 19 września 2012

Kolejne dwa nowe konkursy!

 W magazynie pojawiły się kolejne nowe konkursy. Pierwszy - Kraina Czekolady jest związany z obchodzonym wczoraj Międzynarodowym Dniem Czekolady. Polega on na zrobieniu zdjęcia, które będzie przedstawiać apartament przemienieniony  w Krainę Czekolady. Do wygrania są stardollary. Konkurs trwa do 26 września.


Następny konkurs Talk Like A Pirate Day  polega na udekorowaniu apartamentu , tak aby wyglądał jak nasza ulubiona scena z filmu o piratach. Doll też musi być wystylizowana w pirackim stylu. Wygrany otrzyma stardollary i cokolwiek to znaczy kilka poważnych, pirackich praw. Zdjęcia udekorowanego apartamentu można wysyłać do 24 września.


Weźmiecie udział w konkursach?

7 komentarzy:

justa.r12 pisze...

wzięłam, ale nie mam kreatywnego pomysły na te konkursy

MikuYori pisze...

w pierwszym nawet nie próbuje, ale w 2 wezmę ! :D Mam bzika na punkcie piratów ( no i na punkcie wieeelu innych rzeczy:P)

Musia001 pisze...

Mmm, i love chocolattttttee :3 :**. Lecz, ja nie mam talentu do udekorowania apartamentu do konkursu ( tak jak do wieeeelu innych rzeczy ), więc raczej nie próbuję, tylko admini by się pośmiali :) Chociaż, może dzięki dobrej dawce śmiechu dadzą w końcu fajne HB ? Któż to wie ? ( Chyba oni sami xD ) Przepraszam, że mi troszeczkę, hmm, odwala, ale jestem już zmęczona.^.-
Zapomniałabym...
EllaBalerinna jestem :D ^.^

Anonimowy pisze...

WEML!!! Spoko blog NJN PŻWK

Anonimowy pisze...

Żart wcale nie spoko jesteście żałośni życie w komputerze!!!!

Layla6932 pisze...

Gdybym umiała jakoś ładnie udekorować apartament to bym wzięła udział, ale niestety nie posiadam takich umiejętności. Tak w ogóle 2 konkurs jest bardzo ciekawy jak dla mnie, bo strasznie lubię piratów i wszelkie filmy jak koleżanka wyżej ;)

MikuYori pisze...

Arrrr!
^.^

Followers