poniedziałek, 3 września 2012

Komentowanie - wyjaśnienie

Od wczorajszych wyników komentatora miesiąca na blogu i w mojej księdze gości, czacie, prywatnych wiadomościach rozpętała się burza. Niektórzy z was atakują mnie za niesprawiedliwy wynik, twierdzą, ze jestem złym właścicielem i ''sahara'' powinna wrócić. Dziś w tym poście wszystko pragnę wam wyjaśnić i mam nadzieję, że niektórych to zaspokoi.

Pierwsza sprawa to była właścicielka bloga, sahara74. Oddała mi bloga ponieważ stwierdziła, ze po moim pół rocznym okresie próbnym się nadają i dobrze poprowadzę bloga. Spodobało mi się pisanie dla was, więc przejąłem bloga i ja już od kilku dobrych miesięcy się wszystkim zajmuję. Kilka osób (2) komentuje moją pracę i twierdzi, że były właściciel był lepszy, a więc ok... mogę oddać bloga ''sahara'' ale liczcie na to, że wtedy zostanie zamknięty. Gdy zobaczyłem mój nowy plan lekcji zostałem wbity w ziemię dosłownie po samą głowę, codziennie po 8/9 h. Gdy wracam od razu wchodzę na Stardoll aby zobaczyć nowości i o nich dla was z innymi redaktorami napisać, zajmuję się praktycznie wszystkim, całe weekendy poświęcam blogowi, więc proszę nie komentujcie tak bardzo negatywnie mojej pracy, aczkolwiek sądzę, że blog prosperuje całkiem dobrze.

Druga, ważniejsza sprawa to wyniki ''komentatora tygodnia'', zacznę od tego, że w niedzielę czytając wszystkie wasze komentarze od posta gdy ogłosiłem konkurs poświęciłem temu wile pracy i sądzę, ze wykonałem ją dobrze. Przy ocenianiu biorę pod uwagę: ilość + JAKOŚĆ !!!!. Jako zwycięzcę wybrałem justa.r12 ponieważ treść jej komentarzy była ciekawa, doczytałem cię ciekawych opinii i pomysłów. Komentarze innych osób startujących w konkursie były także bardzo dobrze rozwinięte, dlatego aby wygrać jednego zwycięzcę z listy moich faworytów piszących najciekawsze komentarze, musiałem wybrać osobę która napisała ich najwięcej - logiczne !!!, prawda ? W niedzielę ponownie wybiorę komentatora miesiąca, będę patrzył na pierwszym miejscu na jakość ale i ilość, mam już swoich faworytów komentujących od dawna i jeśli ich praca się nie obniży to i oni zwyciężą, nie skreślam również osób komentujących od niedawna bo oni też zasługują na wyróżnienie. PODSUMOWUJĄC PAMIĘTAJCIE ZWYCIĘZCA TYGODNIA WYBIERANY JEST SPRAWIEDLIWIE, pod koniec miesiąca pojawi się ankieta w której to wy z pośród czterech komentatorów tygodnia wybierzecie komentatora miesiąca. 

MYŚLĘ, ŻE WYJAŚNIŁEM WAM WSZYSTKO CO CHCIELIŚCIE WIEDZIEĆ, I JESZCZE RAZ POWTARZAM, KOMENTOWANIE BĘDZIE WYNAGRADZANE W SPRAWIEDLIWY SPOSÓB !!!

13 komentarzy:

justa.r12 pisze...

Uważam, że dobrze prowadzisz bloga. Uczę się w technikum i nie mam tyle lekcji.

kinimalini pisze...

Moim zdaniem też dobrze prowadzisz bloga, nie widzę błedów w tym co robisz.

malmonkinga

Musia001 pisze...

Ja jestem dopiero w gimnazjum, a i tak nam dowalili. Uważam, że dobrze prowadzisz bloga, i nie ma sensu aby "sahara" go zamykała. Powodzenia :)

ola_131160 pisze...

bo najlepiej jest palnąć tekstem typu : robisz to i to źle, kto inny robił to lepiej, NIE MAJĄC POJĘCIA ile pracy potrzebuje każdy, nawet najmniejszy pościk...
moim zdaniem super prowadzisz bloga i absolutnie niczego bym Ci nie zarzuciła.
a co do szanownych państwa: wszystko jest be i fuj: komu z was przyszło wcześniej nawet do głowy że komentator miesiąca/ tygodnia wróci ? hmm ? NIKOMU. I jakoś nie chciało wam się pisać komentarzy, chyba że żeby doczepić się do któregoś z nowych redaktorów, co prowadziło często do ich rezygnacji...
Więc bardzo proszę ZAMKNĄĆ SIĘ, bo to Radzia tylko i wyłącznie dobra wola że przywrócił ten konkurs i cieszcie się że możecie brać w nim udział. A wynik zawsze będzie niesprawiedliwy dla kogoś, kto nie wygrał... Bo przecież wystarczy napisać "fajnie" , "super", "nie wiem może kupię" itp, nie ?

Layla6932 pisze...

Kotynieńku ola nie mów, że najłatwiej jest palnąć taki tekst, bo wież lub nie wież kiedyś pisałam na blogu, więc dobrze wiem co piszę, przynajmniej ja. Gdy sahara prowadziła bloga ja go jeszcze nie czytałam i nie wypowiadam się na temat wcześniejszego prowadzenia. A teraz coś do JAKOŚĆ, A NIE ILOŚĆ: oto parę komentarzy jakie napisała zwyciężczyni: ''nie'', ''ładnie'' i ''tak, łatwy konkurs''.

Layla6932 pisze...

+ nie tylko Ty masz szkołę, więc to żadna wymówka. Na pewno każdy redaktor tego bloga ma swoje obowiązki szkolne jak i domowe i skąd wiesz jak oni pracują i kiedy wchodzą.

justa.r12 pisze...

do Layla6932
zacytowałaś moje najkrótsze komentarze, wiem, że pisze lakoniczne komentarze ale nie lubię pisać b. długich komentarzy

Bianka243Lady pisze...

Blog jest naprawdę świetnie prowadzony, a przede wszystkim istnieje już długo co wśród blogów o stardoll nie jest popularną rzeczą. Obserwuję od niedawna, ale czytam już długo i muszę pogratulować tak dobrze funkcjonującego bloga:).

Bianka243Lady

Musia001 pisze...

Layla6932, może ty spróbujesz mieć tyle lekcji, a na dodatek zaraz po szkole pędzić do komputera, żeby coś chociaż napisać, a wtedy czytasz obraźliwe komentarze czytelników. Czytałam bloga, kiedy prowadziła go sahara74, a także nadal czytałam, kiedy Radzio po raz pierwszy się na nim pojawił jako redaktor. Później, kilka miesięcy nie spoglądałam na niego, i nie wiem co się działo, ale bez przesady ! A co do komentarzy justa.r12 to jesteś bezwstydna.Ma dziewczyna talent, może szczęście, wygrała. A po twoim wpisie można wywnioskować, że może to nie ty wysyłałaś te wiadomości o "żalach" itp. do redaktora, ale od teraz uwierzę, że byłabyś do tego zdolna :/

Layla6932 pisze...

Możesz przeczytać całą jego Kg, a nawet napisać do Radzia i z pewnością powie Ci, że to nie ja. Chodzę do 1 technikum i też mam tyle godzi, więc wiem dobrze jak to jest. Wstaję o 6 rano, a wracam po 17 i jak już pisałam wcześniej też blogowałam... A jak przejawia się talent justa.r12 w wygraniu konkursu na komentatora?

Musia001 pisze...

No jedy, przecież piszę, że może to nie ty. Poza tym, to, że masz tak mało czasu, pozwala ci go trochę zrozumieć. Wcale nie musisz czytać tego bloga, zmusza cię ktoś ? Jak Ci się nie podoba, że ma tak mało czasu, to rób sobie co chcesz. To między innym dla mnie, dla ciebie się tak stara. :// A co do justa.r12, to piszesz o niej tak, jakbyś szalała z zazdrości, że to nie ty wygrałaś. Jedyne, co możesz zrobić, to pogratulować systematyczności i szczęścia, oraz żeby żałowała, że nie gra w Totolotka, jak mawia nauczycielka Gegry. ( Swoją drogą, niezła historia ^.^ ) Więc nie płacz, kupię ci chehłacz, czy coś, powodzenia w następnym komentowaniu tygodnia i miesiąca.

MikuYori pisze...

Eh wszędzie kłótnie, szkoda że taka mała sprawa jest kością niezgody wśród użytkowniczek.
Ja pozwolę sobie wyrazić moją skromną opinie: Miałam naprawdę długą przerwę w grze na stardollu i przez ten czas nie wchodziłam na bloga. Pamiętam jeszcze czasy sahary ( xD mówię jak moja babcia, coś w stylu "za moich czasów..." ;p)
i powiem, że dla mnie jakość bloga ( przyrównując do dawnych prowadzących ) nie spadła, ciągle utrzymuje się ten sam wysoki poziom. Co prawda jest kilka różnic, czy to w stylu pisowni, konkursach, i innych notatkach ale nie mogę tego ocenić w żaden sposób zdecydowanie "na plus" czy "na minus", bo wszystko teraz, tak jak i dawniej ma swoje "jasne" i ciemne" strony oddające wyjątkowy charakter bloga.
Uff ^.^' Dziękuje za uwagę. :D

Musia001 pisze...

Ja nie chciałabym się kłócić, ale jak widzę takie pretensjonalne komentarze, to nie mogę nie zareagować. Ja również dobrze pamiętam czasy sahara74, kiedy ona miała bloga, ja nawet przez krótki czas byłam tu redaktorem, ale zrezygnowałam, bo pojawiły się kłopoty z moim komputerem, nie opuszczałam bloga z pretensją do świata, redaktorów itp., bo to naprawdę byli mili ludzie. Pamiętam też początki Radka, kiedy był tylko na próbnym. Później również miałam długą przerwę, pewnego dnia wchodzę na bloga, a tu bum, właściciel Radzio.Poland xDD

Followers