niedziela, 30 września 2012

National covergirl

Od zawsze denerwują mnie wybory ncg.
Ale od jakiś 3 dni to już naprawdę przesada.
No wybaczcie gdy patrzę na te nieudolne lalunie to aż zwraca mi się. 
Wiem, że czasem wciskamy byle co by zarobić sm.
Co prawda można tak czasem zrobić. 
No cóż zaraz pokażę wam o co chodzi.
No właśnie.. Z tych wszystkich osób ładne przebrania ma ok.10 osób.
BadGerl.. może też nie jest za piękny, lecz  jego styl jest oszałamiający.
Nie zawsze chodzi o piękno, lecz o wyraz.
Uważam, iż powinniśmy bardziej uważać gdy klikamy ilość gwiazdek.
Bo przez naszą wspólną głupotę tworzy się elita tych nieodpowiednio wygranych.
Pozwoliłam sobie spojrzeć na profil dzisiejszej 'królowej' i uznałam,
że jest to pokemon i plastik w jednym. Mnóstwo
doczepianych rzęs oraz tony makijażu.
Rożne wielkości liter i multum wykrzykników.
Oh jak słiTTaśnie.
Omg. Irytuje mnie to. 
Nie mogę na to patrzeć.
A co tu moje oczy widzą?
Samouwielbienie?
Mnóstwo prezentów nie wiadomo od kogo. 
Ciekawa jestem czy nie z innego konta.
A co tak biednie w biżuterii i kosmetykach?
Czyżby czegoś zabrakło?
Zabawne. Album i scenerie też niczym nie zachwycają.
To chyba na tyle z mojej strony.
Resztę skomentujcie sami. Dopowiedzcie parę zdań. 
Mam nadzieję, że artykuł się podobał. 
Co myślicie?


14 komentarzy:

Rose4400 pisze...

Też sądzę,że pół osób to przez spam i wygranie czegoś przypadkowo. Może i ktoś wysyłała transmitki i to dlatego. Ja uważam,że ncg jest nie zasłużone. Teraz zostają nią tandetne plastiki,które mają wielkie szczęście. Ja nie mam szczęścia w różnych takich grach. Raz na stardoll miałam 5 miesjce w sceneri tylko nie wiem jakim cudem,bo poprzedniego dnia nikt nie pisał komentarzy do sceneri,ani na mnie nikt prawie nie wchodził,a tu nagle taka niespodzianka :) Jeszcze 5 miejsce zajęłam takim tandectwem ,że aż wstyd -,-

MikuYori pisze...

Potwierdzam zdanie Twoje i koleżanki wyżej. Z jednej strony na stardoll robi się coraz lepiej ( nowe ulepszenia, gry, kolekcje) a z drugiej coraz gorzej ( sweet plastik-fantastic, spam i brak kultury użytkowników ). Moim zdaniem WSZYSTKIE nc byłyby o niebo, albo dwa piękniejsze gdyby nakładały na siebie mniej dodatków i makijażu.
Ja czasami również mam chwile refleksji przeglądając konta zwycięzców (fakt, moje też nie grzeszy urodą :P), i mam ochotę zadać to, jakże popularne pytanie What the fuuuuuuuuuuuuuu(..)
Podsumowując przyłączam się do apelu, aby uważać na kim się zarabia sm i komu się daje 5 gwiazdek :D

Aravilar pisze...

W sumie to nie wiem po co ten artykuł, nie ma co się irytować tak nad jakimiś głupim wyborami NCG, choć przyznam że ten tytuł to taka zapchaj dziura i mała nagroda pocieszenia/dowartościowania się. Kiedyś rzeczywiście z niecierpliwością czekało się na kolejnego zwycięzce CG, bo była mała nadzieje że może to będzie polka, a teraz, przynajmniej,nie ja już nie zwracam uwagi na nagrody CG i NCG, bo nie dostaje ich prawie nikt godny uwagi.

Layla6932 pisze...

Co chcesz uzyskać poprzez napisanie tego posta? To nic nie da i tak będą wygrywać takie osoby, niektórym może też się takie coś podoba, są gusta i guściki. Teraz zdobyć ncg to nic trudnego, wystarczy tylko spamować w kg i wysyłać transmitki. Kiedyś było samo cg i wtedy naprawdę ładne i kreatywne osoby wygrywały, a zamiast tandetnego pucharu, wygrywały wstążkę. Wtedy strasznie chciałam wygrać, bo to było coś, a teraz dla mnie zostanie ncg jest wręcz w pewnym sensie obrazą. Z każdą zmianą stardoll jest coraz gorszy i bardziej oblegany przez coraz młodsze dzieci, no spoko to gra dla młodych, ale tylko Ci starsi zaznali prawdziwego stardolla i tylko oni zrozumieją mój komentarz, ponieważ, żeby to zrozumieć trzeba to przeżyć.

Lepiej będzie jak wyjustujesz tekst, a nie wyśrodkujesz.

MikuYori pisze...

taak... stary stardoll to było coś, panowała taka przyjazna atmosfera i taki klimat... nie czuło się tego jak teraz, że admini traktują nas jak łatwe źródło zarobku i dlatego trzeba wszystko podrażać.

Anonimowy pisze...

zgadzam się z rose4400 - np. ja na stardoll nie przesadzam z makijażem (wiele dolek robi ,,mega'' makijaż na pokaz), ja wolę jeden kolor w jasnej lub ciemniejszej wersji. I nie maluję twarzy ,,miesznanką'' kolorów. Na chwilę obecną mam dostosowany jeden kolor makijażu - fiolet (lubię ten kolor i zrobiłam sobie taką stylizację). Polecam lekki makijaż, ponieważ mocny i zbyt kolorowy do niczego nie prowadzi...
wiktoria.g

MissGirls150 pisze...

moim zdaniem wśród nich jest jakieś 10 doll, które moim zdaniem zasługują na wygraną

MissGirls150

Anonimowy pisze...

Artykuł naprawdę super. Porusza temat, który jest rzadko opisywany. Dawne stardoll to było coś. A teraz to tak jakby zwykła ubieranka dla dzieci :/ Nie ma jakichś gwiazd stardolla, które każdy powinien znać, jak było kiedyś. Młodsze pokolenie opanowuje stronę i cóż, robi się tak jak wszędzie...

Cleo-Emma

justa.r12 pisze...

wszyscy powinni się zastanowić dla kogo dają te 5 gwiazdek, to jest najważniejsze

Musia001 pisze...

Potwierdzam Twoje zdanie i koleżanek. Kiedy przeglądam czasami nasze national covergirl, to nie wierzę własnym oczom. Jak nie plastik, to brzydota, jak nie samouwielbienie to głupota. Masakra. Mnie wkurzają też komentarze w KG typu: Daj mi 5/5, ja też ci dałam!!!!! Sranie w banie, pewno mi dałaś 1 gwiazdkę. To ja decyduję, ile daję gwiazdek. Zazwyczaj, gdy chcę zarobić parę sm, nawet kiedy mi się spieszy, to daję tyle gwiazdek, ile być powinno. Proszę, nie popierajmy plastik i łachmaniarzy !

monika pisze...

Masz rację!!Mnie też to wkurza np taka MaDzIaRrA obrzydliwa!!! jak stara baba z 20 parami stucznych rzęs i to drwa razy została ncg!!Obrzydliwa!!!!Gdy nieraz ot wodze to tak mnie to wkur.. przepraszam wkurza że nie mogę wytrzymać!!

justa.r12 pisze...

dzisiejsza CG ma fajną lakę zrobioną z biżuterii

justa.r12 pisze...

lalkę*

wikipet201 pisze...

Wiesz co jestes debilem i tyle sisi jest super a ty to gnojek

Followers