poniedziałek, 17 września 2012

Nowe konkursy!

Dziś admini dodali dwa nowe konkursy. Pierwszy Moi przyjaciele- mój skarb polega na stworzeniu scenerii ze swoimi przyjaciółmi ze Stardoll. Ma ona wyglądać jak zdjęcie, na którym widać jak razem przedstawiacie szczęśliwą rodzinę Stardoll . Do wygrania są stardollary. Konkurs trwa do 24 września.


Natomiast w drugim konkursie Starmovie talent contest należy stworzyć starmovie. Jego długość powinna wynosić 30s. Najlepsze filmy zostaną umieszczone w StarBlogu, z twórcą filmu oficjalna doll  przeprowadzi wywiad  no i oczywiście jak zawsze wygrani otrzymają stardollary. Uważam, że w tym konkursie konkurencja będzie ogromna i szanse na znalezieniu się w czołówce najlepszych filmów jest bardzo mała, ale spróbować można :) Konkurs trwa do 24 września. 

Wszystkim zdecydowanym do udziału w konkursach życzę powodzenia :)

Który konkurs przypadł Wam do gustu? 
Weźmiecie udział?

5 komentarzy:

Musia001 pisze...

Nie jestem zbyt dobra w tworzeniu filmików, więc bardziej podoba mi się 1 konkurs, zresztą on jest bardzo fajny, na pewno będę brała udział :)
PS Wspomniał już ktoś na blogu o zakończeniu pierwszego etapu MSW ?

MikuYori pisze...

Do filmików nie mam ręki (ani cierpliwości :P) i jak już zostało zauważone, konkurencja będzie naprawdę duża, więc i minimalne szanse na wygraną. Za to w pierwszym wezmę udział na 100% chociaż szkoda, że na stardoll nie ma mojej prawdziwej przyjaciółki... ale wirtualne też się przecież liczą ^.^

Anonimowy pisze...

zawsze biorę udział, o przyjaciołach to dobry pomysł

Layla6932 pisze...

Ja nie potrafię tworzyć filmików, ani scenerii, więc nie wezmę udziału w tych konkursach, poza tym rzadko biorę w nich udział.

MissGirls150 pisze...

nie wezmę udziały w żadnym z tych konkursów :D

MissGirls150

Followers