sobota, 29 września 2012

Stylizacje - Inspiracje, prace czytelników

W kolejnej odsłonie naszej zabawy, miałam wam zaprezentuje pięć stylizacji nadesłanych przez czytelników, ale tylko 4 spełniły odpowiednie warunki zabawy.
W ostatniej sondzie był remis, Layla6932 i Siulaa, gratuluje :)


Bardzo fajna, jesienna stylizacja. Stonowane kolory, delikatna biżuteria. Wszystko się ze sobą łączy i do siebie pasuje. Brakuje mi jedynie jakiejś torebki.Śliczna dziewczęca stylizacja, z domieszką elegancji. Bardzo dobrze skomponowana całość, nic dodać, nic ując. Super!!Cudo, cudo i jeszcze raz cudo. Kolor spodni jest powalający, a cała stylizacja jest po prostu genialna. Nie wiem co mam jeszcze napisać, to jest twoja najlepsza jak dotąd stylizacjaTa stylizacja jest niestety nie udana, choć spodnie same w sobie są naprawdę fajne. Żywe, mocne kolory emanują ciepłem i energia, wiec nie mam zielonego pojęcia dlaczego obciążyłaś je czarnymi elementami. Było do nich dobrać rzeczy w jasnych kolorach, biel lub beż, lub pastelowe odcienie jednej/dwóch barw które znajdują się na spodniach.


MissGirls150 - Jeśli się mylę i nie zauważyłam w twojej stylizacji jakiegoś elementu stroju zaprezentowanego wam przeze mnie to napisz, a poprawię post i cie dodam.
Czekam na wasze głosy w sondzie.

7 komentarzy:

justa.r12 pisze...

na Bianka243Lady zagłosowałam

MikuYori pisze...

A ja mam ciężki orzech do rozgryzienia. Najchętniej oddałabym głosy na Bianka243Lady i na Layla6932, niestety mam tylko 1 (buu!) jak się namyśle to oddam głos na którąś z nich. ^.^ Brawo dziewczyny!

TakaFaza pisze...

Jak dla mnie zwyciężyła tutaj Bianka234Lady - świetna stylizacja, wszystko pasuje i jest w niej "to coś" :).

Layla6932 pisze...

Fajnie, że się podoba i bardzo dziękuje za głosy ;)

Musia001 pisze...

Jak dla mnie najlepszą i najwięcej wartą stylizacją jest projekt Bianka243Lady. Cudownie !

Bianka243Lady pisze...

Dziękuję za głosy na moją stylizację i miłe komentarze:)

Bianka243Lady

MissGirls150 pisze...

zagłosowałam na Layla6932

MissGirls150

Followers