czwartek, 6 września 2012

Sukienka HB

Dzisiaj do starplazy dodano kolejnego wrześniowego HB, jest nim sukienka ombre, w różnych odcieniach niebieskiego. Sukienka sama w sobie jest bardzo fajna. Podoba mi się jej krój i kolor, nie przyczepiłabym się nawet do tych prześwitujących pasków, gdyby nie fakt, że widać przez nie neonowo-błękitne majtki. Mogli albo ich nie dawać, albo w tym miejscu podarować sobie transparentne wzorki. Przez tę jedną wadę sukienka traci w moich oczach. Poza tym cena jest trochę wygórowana, bo 21 sd to jednak sporo. Ale podsumowując wszystkie "+" i "-", sukienka jest godna uwagi, a nawet wydania na nią 21 sd. Chyba, że zrobią przecenę 50 % w RIO, tak jak zrobili w Bonjour Bizou, w taki wypadku lepiej poczekać :)Stylizacja wydaje się trochę niegrzeczna, ale nie jest jakaś wyłudzana, raczej smaczna i gustowna, choć ostra i drapieżna. Znowu użyłam tej kurtki z Archive, chyba po prostu się w niej zakochałam.


Sukienka HB - RIO - 21 sd
Kurtka - Archive - 13 sd
Torebka - Fallen Angel - 83 sm
Buty - PPQ - 8 sd
Okulary - Spectacular - 12 sd

Co sądzicie o tej sukience?? Podoba się wam?? Kupicie ją??

PS. Ostatni już raz przypomina o zabawie "Stylizacje - Inspiracje". Do dzisiaj do północy macie czas się zgłosić.

5 komentarzy:

kinimalini pisze...

Ta sukienka jest cudowna, jak również Twoja stylizacja :) Sukienkę kupię teraz, bo jest ładna i nie mogę się doczekać aż ją założe :)

malmonkinga

Musia001 pisze...

Sukienka jest extra, choć przyznaję, te neonowe gatki to przesada. Krój też fajny, oczywiście jako sukienka HB jest też dosyć ładna. Twoja stylizacja też jest super, chociaż miejmy nadzieję, że twoja nowa miłość to tylko chwilowe zauroczenie, bo stylizacje mają przekichane :)

Anonimowy pisze...

jest cudna, super kolor, tylko nie lubię gdy coś się prześwituje, może później ją kupię =].

Layla6932 pisze...

Sukienka jest śliczna, wcześniej na zapowiedziach jakoś jej nie zauważyłam, z tym poczekaniem masz rację, jest to dość możliwe i wolę zaczekać niż wydać 10sd więcej. Stylizacja jest świetna, też strasznie podoba mi się, ale lenistwo nie pozwala na zrobienie z nią stylizacji ;)

MikuYori pisze...

Haha, zróbmy zbiorowy napad na RIO jak będzie przecena ;p

Followers