sobota, 29 września 2012

Top Komentator tygodnia - wyniki !

Dziś jak co tydzień podaję wyniki komentatora miesiąca, czyli osoby która komentowała najczęściej posty na blogu w tym tygodniu. Dzisiejszym zwycięzcą jest Layla6932 (dostajesz darmową reklamę której treść sama możesz zredagować oraz twoje zdjęcie z linkiem do apartamentu będzie wyświetlane w pasku bocznym). Będziesz także jedną z czterech kandydatek do komentatora miesiąca. Dlaczego właśnie Layla6932 wygrała ? - ponieważ komentowała praktycznie każdy post od wielu miesięcy, dodatkowo wyrażając długą i ciekawą opinię na różne tematy ;) - o by tak dalej !!!


 
Przegrani niech się nie martwą, dalej aktywnie komentujcie a i wy zdobędziecie nagrody. Przypominam, że główna nagroda za komentatora miesiąca to 50 sd + miesięczna reklama na blogu w poście i pasku bocznym + drogocenny mebel ;)
JEŚLI KTOŚ PIERWSZY RAZ ZOBACZYŁ TĄ RYWALIZACJĘ, WIĘCEJ O UDZIALE MOŻE PRZECZYTAĆ W PONIŻSZYM LINKU:
http://stardoll-od-kuchni.blogspot.com/2012/08/nagrody-na-komentowanie.html
 
PS.
JUTRO POJAWI SIĘ ANKIETA I ZDJĘCIA 4 KANDYDATEK (NAJLEPSZYCH KOMENTATORÓW POSZCZEGÓLNYCH TYGODNI) W KTÓREJ WYBIERZECIE KOMENTATORA MIESIĄCA - WRZESIEŃ, ZWYCIĘZCA OTRZYMA NAGRODĘ GŁÓWNĄ. 

5 komentarzy:

justa.r12 pisze...

Gratuluję =] w tamtym tygodniu nie było komentatora tygodnia, życzę wszystkich powodzenia

Musia001 pisze...

Gratulacje ! Nie mogę się doczekać top komentatora miesiąca, życzę wszystkim powodzenia ! :p

Layla6932 pisze...

Dziękuje

MikuYori pisze...

Bravo! :D Nie dziwie się, że to Ty. Czytałam każdy Twój komentarz i za każdym razem byłam pod wrażeniem tych ciekawych opinii wyrażanych na różne tematy ^.^

Rose4400 pisze...

Gratuluję! Ja postaram się w tym tygodniu komentować. Czekam na ankietę :]

Followers