sobota, 13 października 2012

200 milionów!

Witam serdecznie! Teraz jest nas 200 milionów! Możecie odebrać prezent i śmigać na zakupy! Bardzo się cieszę. Licznik wskazuje równo 200,003,881 !
W zakładce na stronie głównej kliknijcie dwieście i będziecie mogli odebrać prezenty- rzeczy z suite shop oraz ubrania. Nie zwlekajmy też ze stardollarami oraz starmonetami! One już na nas czekają!. Nie będę się rozpisywała, idźcie na zakupy!
Ja już byłam, kupiłam z 20 fajnych ciuszków :) Takiej okazji, myślę, że chyba nikt nie przegapi. 100 stardollarów nawet dla najbogatszego stardollowicza- ale tego, który gra sercem, a nie z nudów jest warte sztabkę złota. Jest to okazjaza rok, chociaż jest ciągle członkiem Roylaty czy Superstar. Ja na przykład takim jestem i przeżywam to emocjonalnie co się dzieje tu- na stardoll, ponieważ to jest mój 2 dom- czyli wirtualny świat. Gram na Stardoll już bardzo długo i bardzo wciągnęła mnie ta gra. Miałam swoje pożegnania i wracania- i tak w koło naokoło. Jednak stwierdziłam, iż nie mogę się rozstać z taką piękną dla mnie stroną- lecz kiedyś przyjdzie na to czas.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

super, czekałam na sd

Layla6932 pisze...

Podobno sm nie trzeba od razu wykorzystać, tylko sd, ale nie wiem czy to do końca prawda ;)

MikuYori pisze...

O matko! Przeszli samych siebie! To wspaniała oferta i teraz jestem w stanie zapomnieć nawet o najpoważniejszych błędach popełnionych w ostatnim czasie, nawet to, że wszędzie wpychali róż!
Tryb:Zakupoholiczka uważam za rozpoczęty :D

Anonimowy pisze...

ODEJDZ Z BLOGA! won! WYJDZ!

Amave pisze...

modamsp@gmail.com to e-mail

selena876kitty

Layla6932 pisze...

MikuYori kiedyś też już tak było, że dali nam sd na określony czas ;)

MikuYori pisze...

Czy wspomniałam, że mam dziurawą pamięć ? :p Ja nie pamiętam co miałam wczoraj na kolacje, a co dopiero to, że kiedyś coś takiego było xD

Followers