sobota, 13 października 2012

Komentator tygodnia

Przepraszam, że w tamtym tygodniu nie ogłosiłem wyników komentatora tygodnia ale na prawdę nie miałem czasu, dziś chciałbym wam to wynagrodzić i przedstawić dwie najlepiej komentujące osoby zarówno w tym jak i w tamtym tygodniu. Pierwszą z nich jest Layla6932, drugą Estrie13 (dostajecie darmowe reklamy których treść same możecie zredagować oraz wasze wspólne zdjęcie będzie wyświetlane w pasku bocznym). Dziewczyny naprawdę się wykazały, najlepiej i najciekawiej komentowały przez cały zeszły, jak i ten który dopiero minął tydzień.


Wiem, wiem powiecie, że te dziewczyny były nominowane także miesiąc temu, więc chce to wyjaśnić, tamtym razem nic nie wygrały a dodatkowo ciekawie, pomysłowo komentują praktycznie każdy post i nie są to komentarze typu ''fajne'', ''kupię'' itd. Dodatkowo jest mi trochę przykro aczkolwiek ostatni zwycięzca (komentator miesiąca), którego zresztą sami wybieraliście, od dwóch tygodni nie napisał ani jednego komentarza. Jak widać różni ludzie chodzą po ziemi ;/

Wszystkich zachęcam do komentowania, ponieważ w tej zabawie cały czas biorą udział te same osoby, nagrody są cenne więc zachęcam WSZYSTKICH do włączenia się w tą rywalizację ;)

JEŚLI KTOŚ PIERWSZY RAZ ZOBACZYŁ TĄ AKCJĘ, WIĘCEJ O UDZIALE MOŻE PRZECZYTAĆ W PONIŻSZYM LINKU:
http://stardoll-od-kuchni.blogspot.com/2012/08/nagrody-na-komentowanie.html

5 komentarzy:

MikuYori pisze...

Dziękuje ^.^ To zaszczyt móc dzielić reklamę z tak wytrwałą komentatorką.
Czy mi się tylko wydaje, czy wzrosła ilość osób komentujących ?
Czyżby to była zasługa tylu nowych redaktorek? ^.^
A jeśli chodzi o zwyciężczynie z tamtego miesiąca- może po prostu nie jest w stanie pisać na bieżąco? Poczekajmy jeszcze trochę na nią.

Layla6932 pisze...

Dziękuje i gratuluje w spół zwyciężczyni, miło mi, że znów wygrałam i to prawda jest jakby więcej komentujących osób ;) Popełniłeś mały błąd w moim nicku :D Jestem Layla6932, a nie na końcu 1 ;)

Anonimowy pisze...

Gratulację =] naprawdę piszecie fajne komentarze i bardzo opisowe

Anonimowy pisze...

ostania zwyciężczyni nie była nawet na Stardoll od 2 tygodni

Anonimowy pisze...

już prawie od 3 tygodni nie ma kolejnego komentatora tygodnia

Followers