niedziela, 21 października 2012

Poradnik: Jak się ubierać? : Sukienki

To nie będzie dział tylko poradnik. Pewnie większość z was umie ładnie i estetycznie się ubierać, przykre jest to, że tylko większość... Na stardoll jest mnóstwo osób kóre ubierają się jak jakieś dzieci-śmieci  lub "Jestem Emo". Oczywiście osoby "emo" czasem umieją ładnie się ubrać.
Oto jak się nie ubierać, a ja tak.
1. Sukienki: Każdy z was ma przynajmniej  w swojej "stardollowej" szafie kilka sukienek. Tylko jest problem, jak je nosić, żeby wyglądać modnie i ładnie?
Jak jej nie nosić: Sukienka

Czemu NIE?. Ponieważ wszystko jest na siebie napchane, kolory się nie łączą. Jest jeden kolor czarny, tyle, że w przeróżnych odcieniach. Tutaj to nie pasuje. Gdy popatrzymy na blazer widzimy wystającą bluzkę. Wygląda to nieładnie i nie estetycznie. Dlatego daje Nie.
Jak ją nosić: sukienka za sd.

                                                              

Teraz wygląda to ładnie, choć przydałaby się jakiś żakiet. Wszystko ze sobą współgra. Są różne kolory, ale pasujące do siebie. Nie musi być dużo dodatków, żeby było ładnie. 5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

czasami trzeba też pomyśleć co w prawdziwym życiu wyglądałoby ładnie a co tylko na Stardoll

MikuYori pisze...

hah, jest jeszcze taka kwestia w o odważyłabym się ubrać na stardoll a co w realnym życiu xD
Fajny poradnik, mam nadzieję, że będzie więcej ^.^

Anonimowy pisze...

Poradnik bardzo fajny, czekam na więcej :))

Rewela745

TakaFaza pisze...

Mi tam się to "TAK" nie podoba. Czuję niedosyt i tyle. Za to w "NIE" coś się dzieję. Oh, i jak masz zamiar pisać coś o "EMO" to najpierw ogarnij, że to muzyka. Styl to Scene -.-

Layla6932/Majka pisze...

Nie wiem co Ty chcesz od tego "NIE"? O co Ci chodzi z tymi odcieniami czerni? Czerń to czerń bez innych kolorów jest najlepsza... W "TAK" jest jakby niedosyt, jest to bardzo minimalistyczna stylizacja, aż za bardzo minimalistyczna. Brakuje tam jakiejś torebki, albo żakietu, płaszcza, lub kurtki. Najlepiej czarna.

Followers