czwartek, 25 października 2012

Sukienka HB

Jesteśmy prawie na finiszu z październikowymi HB, turkusowa sukienka z czarnymi wzorkami jest przed ostatnia. Teraz czekamy na naszyjnik. A wracając do sukienki. Wzorki są bardzo podobne do innej sukienka HB z tego miesiąca. Nie wiem dlaczego teraz akurat admini ją dodali, mi się wydaje że jest bardziej letnia niż jesienna. W sumie jest to chyba jeden z najlepszych Hot Buys'ów w tym miesiącu, jak zobaczyłam ja w starplazie od razu mi się spodobała. A fakt że nie ma tu różu mnie osobiście bardzo zadowala. Jedynie cena jest odpychająca, 22 sd to jednak sporo.


Choć już na dworze zimno i pochmurno, stylizacja jest utrzymana jeszcze w letnim i ciepłym klimacie. Sukienka wydaje się bardzo lekka i zwiewna.


Sukienkja HB - Original Future - 22 sd
Torebka 1- Evil Panda - 5 sd
Torebka 2 (jako portmonetka) - YH - 28 sd
Buty - Riviera - 67 sm
Okulary - Miss Sixty - 10 sd
Bransoletka - Glam'rus - 9 sd

PS. Przypominam oczywiście o zabawie "Stylizacje - Inspiracje"

3 komentarze:

MikuYori pisze...

W sumie to się za bardzo z tą sukienką nie spóźnili. Raczej można powiedzieć, że się już przygotowują do wakacji - Zostało już przecież tylko 245 dni :D

Anonimowy pisze...

może to kolor modny jesienią, śliczna stylizacja =]

Layla6932/Majka pisze...

Bardzo ładna minimalistyczna stylizacja. Nic jej nie brakuje. Buty bardzo mi się spodobały, jak i sukienka. Raczej ją kupię, a co do ceny to jak na te czasy to nie jest zła cena... Też uważam, że to najlepszy hb tego miesiąca.

Followers