niedziela, 21 października 2012

Sweet beautiful cupcakes

Skoro mogę w weekendy robić posty nie tylko o Stardoll, chętnie napisze o babeczkach! Możecie powiedzieć " po co na bloga o stardoll, coś co nie jest związane ze stardoll... " Administrator pozwolił mi robić " wolne " posty nie koniecznie związane ze Stardoll. Proszę o wyrozumiałość.
Słodkie, piękne babeczki. Mamy na nie ochotę codziennie. Zdjęcia, które widzimy, gdzie mieszczą się babeczki robią nam smaku i kuszą... Sama myśl- muszę takie zrobić nie jest nic warta. Mamy możliwość robienia babeczek z przyjaciółmi! Możemy mieć przy tym niezły ubaw, ale i możemy przekonać się, że któraś z nas może zostać samą... Magdą Gesler. Herbata i babeczki, mmm... Fajnie się rozkoszować. A może Frugo i babeczki? Nie! Co za dużo, to nie zdrowo! Powinniśmy odpuścić naszemu Frugo, babeczki będą smakowały jak, np. kiwi. Truskawka i kiwi- coś tu chyba nie gra. Nie róbmy tego naszym żołądkom. Zrelaksujmy się tym momentem i z takimi babeczkami:

0d78cf78-7e08-48c1-a6c4-6453c96b7f49_20110127041315_Przepisy-na-babeczki.jpg

babeczki-roznymi-ozdobami.gif.jpg

z9198153X,Babeczki-z--I-love-muffins-.jpgI do tego herbata. Mmm... pycha :)

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

takie małe rzeczy, a cieszą, nawet niektórzy robią babeczki na wesele, są śliczne, też często robię babeczki, ale bez żadnych dodatków (trochę przeszkadza czerwone zło)

MikuYori pisze...

Oj, chyba Cię znielubię. Narażasz moją dietę bez słodyczową na szwank xD
Rozbroiły mnie babeczki w kształcie krówek.
Może i bym spróbowała coś podobnego zrobić, ale biorąc pod uwagę mój talent kulinarny nikt by tego nie przeżył xD

Ashley-AgaOlsen stardoll. pisze...

Heh, czasem trzeba namawiać ludzi na złą, lecz pyszną drogę. Polecam jedzenie takich pyyysznych babeczek, potem szybko da się zrzucić " puste kalorie" A z resztą, nikt od zjedzenia całej tacki babeczek nie przytył. Może o 2 minimetry.
No, ja często robie babeczki, ale potem sprzątam jak na święta, nawet łazienka jest cała w masie :D

Anonimowy pisze...

Dzisiaj wlasnie poeklam babeczki . Pisane z telefpnu.

MikuYori pisze...

Um, też tak mam po zrobieniu czegokolwiek w kuchni xD
Później dostaje paczuszki z Azji i Ameryki z karteczką "Czy to twoje?"
a w środku resztki tego co nie przeżyło moich kuchennych tortur :P

monika pisze...

tak ładnie wyglądają ze aż szkoda byłoby mi zjeść

Layla6932/Majka pisze...

Mmmm... babeczki spoko, tyle, żeby nie za słodkie. Ja zawsze robię te z proszku, gotowe. Lecz nawet takie nie zawsze wychodzą kiedyś z przyjaciółką robiłam i zakalce wyszły i czekolada wypadała, ale i tak były dobre z bitą śmietaną :D Czasem jak oglądam "bitwa na babeczki" to zachciewa mi się takiej babeczki jak oni robią, np. z szampanem i truskawkami... mniam mniam... Chyba wyjadę do Ameryki kupić sobie taką :D

Layla6932/Majka pisze...

I mała rada, nie używaj tego koloru podkładu pod tekst, albo najlepiej w ogóle go nie używaj, bo wiem, że chciałaś, żeby było ładnie, ale nie da się tego czytać. Możesz używać bardziej kontrastowych kolorów, jak czarne tło i biały tekst, a najlepiej, żeby byłą jak by cały czarny post, bez tych białych przerw - wiem coś o tego typu rzeczach, bo mam takie coś na profilu, bo jestem technik organizacji reklamy i jest jak przyciągną uwagę czytelnika i takie tam :D

Followers