wtorek, 2 października 2012

Top HB

Jak tylko przeczytałam, że MikuYori nie może doczekać się stylizacji, to od razu się za nią zabrałam.
Zacznę jak zawsze od oceny najnowszego HB, którym jest czarny top z różowym słoniem. Bluzka jest całkiem przyzwoita, ale szału nie ma. Zwykły młodzieżowy top, w sumie nie wyróżniający się niczym szczególnym. Bezpieczna kolorystyka i miły dla oka wzorek. Nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń, nawet cena jak na HB jest dość przystępna, myślę ze 13 sd, jak na dzisiejsze czasy i ceny HB jest OK.


Stylizacja jest prosta, młodzieżowa, utrzymana w czarnej kolorystyce. Mam wrażenie ze torebka nie pasuje, ale ocenie sami.


Top HB - It Girls - 13 sd
Kurtka - Evil Panda - 6 sd
Spodnie - Killah - 22 sd
Torebka - Killah - 6 sd
Buty - Killah - 6 sd
Bransoletka - Evil Panda - 10 sm

PS. Przypominam o zabawie "Stylizacje - Inspiracje", wiem że dałam wam dość trudne zadanie tym razem, ale i tak liczę na wasza aktywność.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

ładnie, tylko nie widać całego nadruku na koszulce

Musia001 pisze...

Super stylizacja, jednak ta torebka wydaje mi się troszeczkę, hmm, za dziewczęca do tej stylizacji. Bo ogólnie jest rockowa, a ta słodka torebka psuje ten efekt, i robi troszeczkę dziwne wrażenie. A tak ogólnie jest supcio, masz prawdziwy talent marynarzu! :D

MikuYori pisze...

Jakie miłe uczucie, być czyjąś małą iskierką napędową chociaż przez chwile :3
Jak dla mnie torebka jest ok, chociaż ta kokardka na niej jest odrobinę z duża i mam trochę zbyt intensywny odcień różu, przez co odwraca w pewnym stopniu uwagę od reszty stylizacji.
A tak w ogóle to jest ideolo i można powiedzieć, że idealnie wpasowałaś się w gust mojej drugiej mnie (rozdwojenie osobowości rządzi :p)

Layla6932 pisze...

Bardzo ładna stylizacja ;) Podoba mi się ta bluzka, raczej ją kupię, ale jeszcze się zastanowię. Mam wątpliwości co do torebki, a szczególnie do tej kokardki na niej, gdyby jej nie było wyglądało by to wszystko świetnie. Kokardka jest za elegancka i dziewczęca i nie pasuje do tego typu stylizacji.

Followers