piątek, 5 października 2012

Torba HB

To już drugi październikowy HB, ale porównując z wrześniowymi, HB z tego miesiąca są o niebo lepsze. A wracając do meritum postu. Mamy możliwość kupić sobie całkiem ładna pikowaną torbę w kolorze czarno-szaro-różowym. Gdyby nie ten róż, torba była by już moja, ale w tym wypadku muszę się zastanowić nad jej zakupem. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń, no może prócz ceny... trochę jednak za wysoka - 15 sd.


Stylizacja jest dość prosta, młodzieżowa, taka na luzie.


Torba HB - Velvet Orchid - 15 sd
Kurtka - Fallen Angel - 14 sd
Top - Fallen Angel - 10 sd
Szorty - Miss Sixty - 14 sd
Rajstopy - Film Theory - 7 sd
Buty - Archive - 14 sd
Pasek - WotW - 2 sd
Biżuteria - Riviera - 41 i 38 sm

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

dla mnie podoba się to, że jest przynajmniej róż (mógłby być inny kolor),musi być trochę kolorowa, ładna stylizacja w odcieniach szarości

MikuYori pisze...

Stylizacja bardzo ładna, dobrze dobrane kolory i faktycznie jest na luzie, ale zastanawiam się, czy kolczyki nie są do niej za ciężkie :)

Layla6932 pisze...

Torebka mi się nie podoba i na pewno jej nie kupię. Ja osobiście wolałam wrześniowe hb. Stylizacja bardzo ładna, jedyne, ale mam co do fryzury, nie przepadam za nią. Śliczna kurteczka i bransoletka, zastanowię się nad kupnem :D

Musia001 pisze...

Torebka jest troszeczkę dziwna, chociaż całkiem fajna. Moim skromnym zdaniem, nie są to fajerwerki, zwłaszcza jak na HB, ale ujdzie, jednak cena zaskoczyła - 15 sd ? Tyle to sukienka może kosztować :) Co do stylizacji, jest całkiem fajna, ale ta bransoletka i kolczyki według mnie troszeczkę za bardzo rzucają się w oczy. Pogrubia dłoń i rozszerza policzki.

Followers