wtorek, 16 października 2012

Ubrania, które warto mieć #1

Witaj! Dzisiaj postanowiłam zrobić dział " ubrania, które warto mieć "- Czyli najprzydatniejsze ubrania w garderobie naszej doll. Jeżeli spodoba Wam się ten dział- będę go robiła częściej.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Otóż właśnie dzisiaj opiszę pewien wam może znany bawełniany sweterek. Jest nim sweter bawełniany, który jest hitem tego sezonu. Postanowiłam mieć ich cały zapas. Zaletą takiego bawełnianego swetra jest nieograniczone przytulne ciepełko, które daje nam bawełna. Z powodu tego, że jesienią są zimne dni powinniśmy zainwestować w chociaż jeden sweterek. :) 
Także polecam kupno tego sweterka- kosztuje on 11 stardollarów i pochodzi ze sklepu It Girls ( jest na 4 stronie w dolnym rzędzie i nosi nazwę Cozy Home Sweater ) 

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

sweterki zawsze się przydadzą na zimne dni

selena876kitty pisze...

Mam ten sweter :)

Anonimowy pisze...

Mi się strasznie podoba, ale nie mam już kaski :(

Rewela745

Layla6932/Majka pisze...

Tak to prawda sweterki, a w szczególności takie na pewno się przydadzą na okres jesieni i zimy. Ten akurat już mam w swojej stardollowej szafie, ale i w realnej mam podobne, bardzo są wygodne i przydatne i nie trzeba długo myśleć, żeby coś ładnego z nimi stworzyć. Trochę mało napisałaś w poście, parę zdań, które się powtarzają i jedno zdjęcie. Można jeszcze poszukać jak inni go wykorzystują, jak Ty. Jego dobre i złe strony, ale ogółem taki nowy cykle postów jest bardzo fajny i ciekawy, będę zadowolona jak to kontynuujesz ;)

MikuYori pisze...

Bardzo twórczy pomysł na serię postów.
Mam już kilka sweterków, więc na ten się nie skuszę. Poza tym, rozszerzany dół jakoś mi nie leży i ten kolor - jakiś taki... niezbyt trafiający do mojego "gustu" :D

P.S.:Popracuj trochę ze słownikiem synonimów i post będzie prawie ideolo ^.^

Anonimowy pisze...

Często się powstarzasz. Popracuj nad stylem pisania i poprawdością np :"Otóż właśnie dzisiaj opiszę pewien wam może znany bawełniany sweterek. Jest nim sweter bawełniany, który jest hitem tego sezonu." Po co pisać dwa razy to samo ?

Followers