środa, 17 października 2012

Ubrania, które warto mieć #2

Witam. Z tym, że tamten post pt. " Ubrania, które warto mieć " niezbyt przypadł wam do gustu, postanowiłam trochę czasu spędzić przy kolejnym napisaniu takiego oto działu.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Dzisiejszym ubraniem, które warto mieć nie tylko w swojej szafie na stardoll będzie żakiet z PPQ. Pełna nazwa opisywanego dzisiaj przeze mnie żakietu to Zegina Jacket- tak jak mówiłam pochodzi on z PPQ oraz kosztuje 30 stardollarów. Nie zachwyca swoją ceną, ale jest bardzo przydatny. Cena teko żakietu nie jest według mnie za wysoka, gdyż jest to ubranie warte swojej ceny. Można zrobić z nim stylizacje elegancką, oraz nie elegancką. Na początek pokaże Wam jak wygląda sam żakiet:
Żakiet dobrze się prezentuje, jest zwiewny, nie przeciąża oraz jest lekko przewiewny, chociaż nadaje się również na chłodniejsze dni. Warto mieć go w swojej szafie, przydaje się do wielu ubrań, można go łączyć z różnymi zestawami, ponieważ żakiet jest czarny.

To chyba na tyle z mojej strony. Z komentarzy wylosuję osobę, która otrzyma 50 sm :)

8 komentarzy:

justa.r12 pisze...

ładny, ale można go zastąpić tańszymi ubraniami

Anonimowy pisze...

Może i ładny, ale widziałam tańsze i lepsze :(

Rewela745

Anonimowy pisze...

Może i ładny, ale widziałam tańsze i lepsze :(

Rewela745

Anonimowy pisze...

Jest wiele dużo bardziej uniwersalnych ciuchów za niższą cenę, a nawet za sm. Po co taki żakiet?

MikuYori pisze...

Dość ładny, choć jak dla mnie nie wart swojej ceny. Mi się bardzo podobają jego dużo tańsze odpowiedniki np czarny płaszczyk za 60 sm z It Girl lub ten z Fallen Angel za 10 sd ^.^, nie są aż tak podobne, ale zachowują wszystkie funkcje tego, który Ty wybrałaś.

Artykuł, na wyższym poziomie niż poprzednim i ma bogatsze słownictwo, więc jest w porządku. Taka ostatnia rada czepialskiej Miku - wybieraj w tanich ubraniach. Coś w stylu "tanie, ale jakie przydatne i wszechstronne" ^.^

Layla6932/Majka pisze...

Mam już ten żakiet, podobnie jak sweterek w szafie. Jest na prawdę bardzo, ale to bardzo przydatny, nie mogłam go znaleźć prze dłuższy czas, ale jakoś się udało. Tak jak napisałaś łatwo z nim stworzyć elegancką stylizacje, lecz można też zrobić trochę luźniejszą stylizacje. Post jest już coraz lepszy, ale jak dla mnie nadal za krótki, lubię czytać długie posty, jak już pisałam wcześniej podaj jakieś przykładowe stylizacje, nie muszą one być Twojego autorstwa, możesz kogoś poprosić, aby taką stworzył. Możesz też dodać dobre i złe strony danego ubrania ;)

мєgαи pisze...

Myślałam, że wylosujesz 30 sd na zakup tego ślicznego płaszczyka, który jak dla mnie jest za drogi, ale ok.. ;D

MissClaaudia

andziaxd pisze...

Masz rację warto go mieć a ja kupiłam go kiedy była przecena :)

andziaxd

Followers