poniedziałek, 22 października 2012

Wyniki Miss Stardoll World 2012.

Już dzisiaj poznaliśmy najpiękniejszą Stardoll'owiczkę. Zwyciężczynią jest ashleesoul. Ma 83 level i jest Royalty. Pochodzi z Arabii Saudyjskiej. Serdecznie jej gratuluję. Oto ona na Stardoll:

                                    

       
        

Osiągnięcia:
- CoverGirl 2011
- NCG 17 times - 2010 - 2011 - 2012
- Best Fashion Design 5 Times - 2012
- Best Hair Design 2 Times - 2012
- Best Scenery - 2011
- Best Album - 2011
- Party Planner - 2011
- StarMovie - 2012
- Miss Stardoll World - 2011 8th place
- Miss Stardoll World -  Saudi Arabia 2011
- StarBlogger - 2011-2012 
   
1 Miejsce: ashleesoul
2 Miejsce: Kusja 
3 Miejsce: Rojda32

Oczywiście do grona najlepszych musiała się "wepchnąć" Rojda. Oczywiście wsztystkim gratuluję. Teraz miła wiadomość. 4 miejsce zajęła przepiękna i przemiła reprezentantka z... Polski. AmfijaSmiley. Najbardziej Gratuluję jej. Szkoda, że to nie pierwsze miejsce, ale prawie trzecie. Miło jest tak od czasu do czasu popatrzeć na "radość". 
Oto co dostanie nasza Stardollowa Królowa:
Zwycięzca otrzyma kreację swojej MeDoll specjalnie na ubierankę dla wirtualnej gry StardollDwa lata członkostwa Superstar za DARMOPrzynależność do klubu Royalty2000 Stardolarów2000 StarmonetEkskluzywną Koronę Miss Stardoll World / Tiarę (w grze) Ekskluzywną tiarę Miss Stardoll World (w grze)Garderobę, wypełnioną ekskluzywnymi i pięknymi rzeczamiZwycięzcy znajdą się na Ścianie Sławy MSW (W biurze Stardoll będzie ściana specjalnie zarezerwowana dla wszystkich Zwycięzców Miss Stardoll World) Tiarę (dostarczoną do domu zwycięzcy)Zwycięstwo Stardoll Barbie (2)Dużą nagrodę – Aparat cyfrowy (Zatrzymaj inspirację)Odblokowanie Osiągnięcia za bycie finalistąKarty Kolekcjonerskie (Wirtualne/ Prawdziwe).
                                                     
                                               Dziękujemy Wszystkim
Za to, że MSW ponownie zakończył się sukcesem. Największe podziękowania należą się oczywiście Wam, ogromnie utalentowane i fascynujące dollki. To Wy pisałyście blogi, wysyłalyście wiadomości transmitowane, dzieliłyście się swoimi opiniami. Dziękujemy za każdy Wasz głos! Do zobaczenia w 2013.Może to ty będziesz następną Królową?
                                         

6 komentarzy:

MikuYori pisze...

Śliczna lalka i piękny dopracowany apartament. Pochwalę się nieskromnie, że jestem genialna, ponieważ wytypowałam Rojdę32 i Kusiję w gronie tych naj ^.^
Miło że nasza reprezentantka zajęła tak wysokie miejsce. Wielkie gratulacje dla niej i oczywiście osób zajmujących podium. Na widok nagród za MSW ślinka cieknie :p

Anonimowy pisze...

Olll jee turcja przegrala !!! Kto tp mabu ten zwyciezca? W ogule nie kojarze dziewczyny i ina to total plastik! Jezu...sztuczne rzesy,wlosy iakijaz...wyglada,jak barbie! 3 i 2 miejsce zasluzone,ale pierwsze to ppnozej krytyki!

Anonimowy pisze...

ładnie się prezentuje

Anonimowy pisze...

Fajnie, że polka 4 miejsce :)

Rewela745

monika pisze...

Jak taki plastik może mieć pierwsze miejsce?!

Layla6932/Majka pisze...

Czy najpiękniejsza? Tu bym polenizowała. Niezbyt podoba mi się jej doll. Oczywiście Rojda też musi tam być. Szkoda, że nasza reprezentantka 4 miejsce, bo to jak by najgorsze miejsce, bo zaraz po podium... Chociaż, żeby miała to 3 miejsce nooo... No cóż... I tak jej serdecznie gratuluję tak wysokiego miejsca i życzę powodzenia za rok, jak i innym, ja nigdy w tym nie brałam udziału i raczej nie wezmę. Gratuluję też zwyciężczyni ;)

Followers