wtorek, 30 października 2012

Zmiany na gorsze . -.- ...

Post będzie poświęcony zmienianie na Stardoll. Kurde powinni się opanować . :/
Zmienił na się chat, zamiast u góry jest u dołu.

Od lewej - wiadomości transmitowane ( transmitki ), wyszukiwarka przyjaciół, wiadomości, nowości związane z naszym kontem i chat. Nie przepadam za tym wyglądem, więc dla mnie powinien być guziczek " cofnij na normalny wygląd "  Tak ogółem nie przeszkadza to w robieniu codziennych czynności na Stardoll, ale mi będzie bardzo ciężko sie do tego przyzwyczaić. Jeżeli rozmawiamy z kimś nie tylko ukazuje nam sie okienko ONLINE, ale także RECENT, co chyba oznacza z kim pisze.

Czat bardzo się zacina, nie wiem jak wam.
Podoba Wam się ta zmiana?

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Po co to kreślisz? Tylko to psuje, pozatym po co zaznaczasz, że jesteś Royalty?

Rewela745

Ashley-AgaOlsen stardoll. pisze...

Kreślę, ponieważ jest to prywatna rozmowa. Nie, nie chwalę się, że jestem Roylaty, ale myszka mi gdzieś zajechała i się nie parzyłam na ekran i wcisnęłam Print Sceeren SysEq , nie wiem w czym problem. Ja akurat może pisała z jakąś bliską mi osobą i mówiłam o rzeczach prywatnych ?

selena876kitty pisze...

Nie podoba mi się ta zmiana. Strasznie mnie wnerwia :(

Aravilar pisze...

Sam czat to zmiana na dobre, reszta mi nie przypadła do gustu

MikuYori pisze...

A mi to jakoś te zmiany są obojętne. Nie zwracałam uwagi gdzie był czat czy transmitki wcześniej to i teraz nie mam zamiaru przejmować się ich położeniem. :)

MikuYori pisze...

A mi to jakoś te zmiany są obojętne. Nie zwracałam uwagi gdzie był czat czy transmitki wcześniej to i teraz nie mam zamiaru przejmować się ich położeniem. :)

Anonimowy pisze...

zła zmiana, czasami można nie zauważyć, że ktoś do nas pisze, mogłaś dać puste okienko z chatem

Layla6932/Majka pisze...

Mogliby sobie dać spokój z tymi zmianami, a szczególnie tymi na gorsze... Ta jest podobno na lepsze, ma nam ułatwić czytanie transmitek... Czat jest spoko, ale gdyby był na górze to był by o niebo lepszy. Nie mogę się przyzwyczaić. Doszła jeszcze wiadomość na nasze skrzynki.

Followers