poniedziałek, 26 listopada 2012

Atrakcja dla czytających.

Tak, mało się na blogu dzieje, tak nudno. Jest bardzo jesiennie i do tego na naszym blogu nie ma atrakcji. Przygnębiające... Jednak na tym wspaniałym blogu chcemy zorganizować zarówno jak i atrakcje i nowości. Dzisiejszą atrakcją wymyśloną przeze mnie będą wieczorne mini-konkursu z mini-nagrodami. Myślę, że zadania nie będą trudne i skorzystacie z nich. Pytania nie tylko będą o Stardoll.
Ostrzegam...

Czyli organizujemy wieczór mini-konkursów.
Mam nadzieję, że spiszecie się na medal.
Mam takie pytanie- co mogłabym zrobić nowego na blogu?

5 komentarzy:

MikuYori pisze...

Mini konkursy to dobry pomysł ^^
Coś nowego na blogu? w sumie plącze mi się jeden pomysł, ale to bardziej coś długoterminowego i do zagadek na jeden wieczór życiu by mnie zaliczyła. Chodzi mianowicie o konkurs fotograficzny - zdjęcia w klimacie późno jesiennym ^.^ W sumie nie jest jeszcze za późno . Lub odczekać trochę na śnieg :)

monika pisze...

Mini konkursy dla każdego nie tylko obserwatorów bo ja nie jestem chodź wchodzę na bloga niemal codziennie ale ostatnio rzeczywiście nic się nie dzieje. Moim zdaniem fajnym pomysłem było by głosowanie na piosenki. Czyli jest klika piosenek (nie muszą być najnowsze, mogą być starsze)i każdy głosuje na tą, którą najbardziej lubi =] No a po głosowaniu nowy post z najlepszą piosenką. No i wgl. jakieś głosowania. Morze coś o popularnych użytkownikach np. która z użytkowniczek ma najlepszy apartament, makijaż, album itp. :D Mam nadzieję że coś pomogłam?? :>

Anonimowy pisze...

super, jestem oczywiście za mini konkursami

selena876kitty pisze...

monika -
To o piosenkach ja kiedyś zaczęłam robić, ale skapnęłam się,że coś podobnego robi Radzio.
To o popularnych użytkownikach - czytaj mój wyższy post - chcę coś podobnego w tym stylu zrobić mianowicie Stardollowe Plotki, ale wszystko w swoim czasie ( ten tydzień ) :)

monika pisze...

Fajnie nie mogę się doczekać ale radzio to robi zbyt rzadko :C

Followers