poniedziałek, 26 listopada 2012

"Nowo narodzony Łańcuszek"

Oj jak ja nie lubię spamu, oj jak ja nie lubię łańcuszków. Dziwi mnie to,że od dawna jeszcze żadnego nie dostałam, a tu na moje "życzenie" przybywa "nowo narodzony łańcuszek. Nowo narodzony ma dwa określenia nowo narodzony bo nowy (w sensie dla mnie) oraz drugie nowy członek stardoll ją wysłał.Użytkownicy grający dłużej w stardoll czasem wysyłają  dla zabawy dla osób początkujących takie rzeczy. Osobiście z nimi dużo razy się spotkałam, ale nigdy nie używałam, moja koleżanka powiedziała,że znalazła kody na stardoll, oczywiście niedowiarkowi musiałam tłumaczyć (aż) godzinę by zrozumiała,że nie ma kodów na stardoll chyba,że na ubrania.Poza tym te kody na ubrania nazywają się darmówkami.
Ten post nie będzie poświęcony jednemu łańcuszkowi.Mam nadzieję, że wśród was nie ma takiej osoby, co wysyła łańcuszki, no ale przejdźmy do rzeczy.Po pierwsze: Coś mi się nie wydaje, by admini ot tak oddawali milionom użytkowników tyle sd.
Po drugie: Po jaką cholerę (przepraszam) ktoś te badziewne łańcuszki tworzy?
Po trzecie: Jasne, każdy będzie tracił czas by wysłać jakieś bzdury do dwudziestu osób.
Teraz dowód napisany przez adminów, dla osób które wierzą w łańcuszki.

           CZY ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA ORAZ OSZUSTWA FUNKCJONUJĄ W SERWISIE STARDOLL?


Nie. Pocztowe łańcuszki szczęścia oraz oszustwa nie funkcjonują w serwisie Stardoll, ale wiele ich zauważamy. Nie daj się im nabrać i nie rozsyłaj ich bez kontroli — to tylko strata czasu, a nie świetny dowcip. Użytkownicy, którzy wysyłają łańcuszki szczęścia ryzykują usunięcie swoich kont; jest to zdecydowane łamanie zasad Stardoll!Proszę pamiętaj, wszystkie wiadomości od Stardoll są zawsze oznaczone logiem Stardoll.
No właśnie, oto jedna najlepsza odpowiedź, pamiętacie fazę na wiadomości : Dziś założyciel stardoll obchodzi swoje urodziny? Jeśli nie, to sobie przypomnicie. Wtedy to się działo, co chwilkę pojawiały się wiadomości tego typu i dalej się pojawiają. Zaraz napiszę moje wyrzuty/zarzuty dotyczące wiadomości.

           

Po pierwsze: Nie założyciel tylko założycielka - mały błąd, ja lubię takie poprawiać.
Po drugie: Założycielka stardoll nie może codziennie obchodzić urodzin, chyba,że się rodzi codziennie na nowo.
Po trzecie: Admin z okazji urodzin rozdaje tysiące darmowych rzeczy, sd. My tylko wysyłamy marne kartki, ciekawe prawda?
Następny spam. Łańcuszek który łańcuszkiem niby nie jest.  Z resztą popatrzcie:

              
Po pierwsze: Admini piszą tylko jako "użytkownik" stardoll.
Po drugie: Dwa istotne błędy - próbowałam - kiedy byłem zalogowany -. Facetobaba. Normalnie fajnie.
Po trzecie: Znów admin zostaje ogołocony. Gdyby tyle rzeczy na dawał, to chyba by już stardoll nie było.

Mam nadzieję,żę post się podobał.Może trochę za krótki? Po skończeniu Stardollowych Talentów mam zamiar napisać parę postów z serii Stardollowe Plotki itp. Chcielibyście taki dział? Również w tych dwóch tygodniach dodam ostatnie zamienniki rzeczy, i będę prowadzić na razie dwa działy Hot or Not oraz Stardollowe Plotki ( jeśli chcecie) mogę też coś innego poprowadzić jeśli chcecie. Swoje opinie i pomysły piszcie w komentarzach a na pewno każdy komentarz przejrzę i przemyślę.

                                             Podobał wam się post? Chcecie takich więcej?

5 komentarzy:

Klaudia nanananaxd pisze...

haha , lool jak można w to wierzyć ? -,-

co do tego działu '' Stardollowe plotki '' jestem na tak ; )

Anonimowy pisze...

o plotkach tak, ale łańcuszkach nie, wystarczy że się dostanie takie wiadomości

Aravilar pisze...

Kiedyś było tego pełno... teraz jak by przycichło, okazjonalnie trafi się jakaś głupia co w to wierzy

MikuYori pisze...

Haha, post fajny :P Sama w skrzynce na stardoll mam kilka łańcuszków i z tego co wynika to po spełnieniu odpowiednich warunków miałabym w szafie wszystkie możliwe LE, HB i Antidote, a w salonie całą kolekcje kosmetyków i biżuterii jaka istnieje, oraz jakieś 2.000.000sd xD
Fajnie by było ^^

MikuYori pisze...

Haha, post fajny :P Sama w skrzynce na stardoll mam kilka łańcuszków i z tego co wynika to po spełnieniu odpowiednich warunków miałabym w szafie wszystkie możliwe LE, HB i Antidote, a w salonie całą kolekcje kosmetyków i biżuterii jaka istnieje, oraz jakieś 2.000.000sd xD
Fajnie by było ^^

Followers