środa, 28 listopada 2012

Stardollowe Plotki - "Sławne Dzieci"

Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio na Stardoll trwa moda na "sławne dzieci", o co w tym chodzi? Już tłumaczę. Dzieci w wieku 9-10 lat a nawet starsze zakładają sobie konta i twierdzą,że występują w reklamach, ich rodzice to prezydenci itp. Dziś pokażę wam około 2-3 osoby, bawiące się w tą "zabawę".

1. Magiczne_Domino

Nazywa się ona Monika, ma 14 lat. Jej "sława" przyszła na świat około 6 miesięcy temu,około dwa miesiące temu nie była Moniką, była "potworem". Wyśmiewając się z innych, twierdząc,że to ona jest najlepsza i nikt jej nie podskoczy zyskała popularność. Pod koniec października oznajmiła,że jej konkurentka 
( MegaGwiazda10 ) ukradła jej konto i wypisywała te wszystkie bezczelne obelgi i kłamstwa,że ona ją oszukała. Czy to prawda? Mało prawdopodobne, gdy użytkownicy zaczęli ją straszyć usunięciem konta, policją właśnie wtedy oznajmiła,że konto zostało skradzione i nie miała nad nim kontroli. Czy aby na pewno MegaGwiazda10 to zrobiła, ona zaprzecza. Poza tym jak ona dostała się do konta Magiczne_Domino, przecież Monika musiałaby jej podać hasło, nie sądzę,że MegaGwiazda10 była hakerem, wtedy miałaby o niebo lepsze konto. Mają ten sam styl pisania, więc możliwe,że Magiczne_Domino kłamie, a możliwe,że nie.Owa konkurentka była na stardoll od paru dni a Monika  natomiast od paru miesięcy, więc jak w tak szybkim czasie MegaGwiazda mogła ukraść jej konto?

O MNIE

Hej! Mam na imię Monika. Mam 14 lat i jestem z Warszawy. Kocham to miasto za to ze można znależć tu wszystko. Bardzo lubię stardoll i spędzam tu dość dużo czasu. Interesuję się muzyką i kocham chodzić na zakupy.

Uwaga do wszystkich : Przepraszam was wszystkich za te beznadziejne i przykre komentarze w waszycg kg! MegaGwiazda wkradła mi się na konto i pisała do was te rzeczy jeśli dobrze wiem kradnie konta i wrabia innych nie znam jej prawdziwego konta lecz pisze z tego gorszego. Przykro mi ze myślicie o mnie źle ale ja was przepraszam!
Monika


Tak wygląda jej prezentacja. Monika była widziana na Stardoll ok. 4 dni temu. po MegaGwiazda10 ślad zaginął.
Jak myślicie kto ma rację, Monika czy jej konkurentka?
Ja szczerze nie mam pojęcia komu wierzyć. Na koniec ucinki ich rozmów w kg.2.MegaGwiazda10

Wspomniana wyżej osoba, nic o niej nie wiemy. Jedynie można uznać,że jest zamieszana w dwie sprawy: sprawę konta Magiczne_Domino i sprawę "Sławnych Dzieci".

Czy to naprawdę ona ukradła konto? Czy jest jednym z "Sławnych dzieci"?

  O MNIE

ODCHODZE ZE STARDOLLA !I NIE UKRADŁAM KONTA MAGICZNE_DOMINO I TEŻ NIE MIAŁAM NIGDY NIE MIAŁAM KONTA BELLA60 !!!!!!
Albo tego wszystkiego nie mogła wytrzymać, albo opuściła stardoll by uciec przed prawdą.
W październiku MegaGwiazda10 skopiowała od Magiczne_Domino prezentację, twierdząc,że to ona ją wymyśliła. Wtedy zaczęły się oskarżenia Moniki dotyczące jej konta. W kg Magiczne_Domino nie było żadnego wpisu dotyczącego tego,że Monika zamówiła u MegaGwiazda10 metamorfozę, a konto zostało "skradzione" dzień lub dwa po stworzeniu konta Magiczne_Domino wtedy MegaGwiazda10 nie miała jeszcze konta, konto dopiero stworzyła dwa miesiące później.3. Magiczne_Drzewo
Następna dziwna osóbka która zalicza się do "Sławnych Dzieci". Nic o niej nie wiemy.
Pragnąc być popularna wyzywała i robiła śmieszne sceny na Stardoll. Poznała się nawet z MegaGwiazda10 oraz Magiczne_Domino. Jej konto dużo nam wyjaśnia...
Czy jest ona drugim kontem jednej z "sławnych dzieci"? 
Czy Magiczne_domino naprawdę kiedyś ukradła jej konto?

O MNIE

Jestem supergwiazdą, występuje w reklamach. Jesteście brzydcy, robie wam metamorfozy, klękajcire przedemna ja jestem krolowa, a wy to cioty. Muj tata to sad a wy to mali krasnoludy hahahah
Jestem modelka, wiem ze chcecie moje autografy idzcie mi umyc kibel!Jej stardollowe konto jeszcze żyję, jestem ciekawa czy z nią wytrzymamy, u mnie w kg zaczęła już spamować, no trudno.
W każdym razie mimo to,że one wszystkie były bezczelne gdy czytam szczególnie odpowiedzi Magiczne_Drzewo chce mi się sikać ze śmiechu, więc możę dobrze,że są? Bez nich stardoll był chyba nudniejszy ;)
                    Jak myślicie wkurzające czy śmieszne? 
                   Kto mówi prawdę Monika czy  MegaGwiazda10?
                         Znacie kogoś jeszcze takiego?
                                  Podobał wam się post?
                         Osoba która najciekawiej odpowie na te pytania zgarnie 55 sm. 
                                                 Więc czekam na waszą reakcję.

PS: Przepraszam za dziwny format artykułu ale mój komputer nie chciał być posłuszny ;)


4 komentarze:

Tinkaa20 pisze...

.______.

Anonimowy pisze...

nie lubię o tym czytać, nie które osoby nie umieją się zachowywać, trzeba wyróżniać się talentem i mądrością a nie ...

мєgαи pisze...

Eeee że co ?? Darmowa reklama dla jakiś bachorów ?? Przecież to są same nowe konta...
Nienawidzę czegoś takiego. Nie wiadomo kto kłamie ! Może nawet autorka tego artykułu zrobiła tą całą aferę, żeby było więcej komentarzy.. Nie wiem, ale moim zdaniem BEZ KOMENTARZA.

monika pisze...

Wkurzające i denerwujące nie nawidzę takich osób-,- dzieci takie pewnie po 9-10 lat -,- morze i 8.

Followers