sobota, 10 listopada 2012

Stylizacje - Inspiracje, prace czytelników

Jak już wiece to ostatnie prace czytelników, przynajmniej na teraz. Tym razem mam dla was sporo prac.
A w poprzedniej sondzie wygrała TakaFaza, gratuluje :)


http://i48.tinypic.com/4smree.jpg

Fajna, jesienna stylizacja. Wszystkie części bardzo dobrze skomponowane. Rok czy dwa lata temu zrobiła by furorę, bo fiolet był bardzo mody. Mogłaś dodać jeszcze rajstopy, bo gołe nogi przy stylizacji tego typu wyglądają dziwnie.


 http://img802.imageshack.us/img802/1291/nni.png

 Stylizacja jest genialna, trochę w grunge'owym stylu. Świetne dobrane dodatki i elementy stroju. W twojej stylizacji lepiej wyglądał by naszyjnik Killah, niż ten sweterek. On tu taj jak by nie pasuje, przynajmniej dla mnie. Bo spodnie, buty, torebka i naszyjnik, z jakaś bluzką stworzyły by ciekawą i oryginalna stylizacje, ale sweterek jest całkowicie z innej bajki.


 http://i49.tinypic.com/358b9yr.png

 W tym przypadku sweterek pasuje idealnie. Mocna zieleń ożywia szarość, dzięki czemu stylizacja jest idealna na pochmurny dzień.

 
 http://imageshack.us/scaled/landing/59/fazawk.jpg

Świetna, młodzieżowa stylizacja. Idealne połączanie poszczególnych ciuszków. Mi się bardzo podoba. Szkoda że tak późno zaczęłaś dodawać swoje stylizacje.


 http://imageshack.us/scaled/landing/145/maddiec.jpg

Twój nick na stardoll zdecydowanie nie odzwierciedla twojego stylu a raczej tego pieska koło nogi twojej doll. Bardzo fajna, mocna, młodzieżowa stylizacja. Brakuje mi tylko jakiś szortów wystających odrobinkę za zaryb bluzki.

Była jeszcze jedna praca, ale blog na którym została zapisana, już nie istnieje, wiec niestety nie mogłam pokazać tej pracy, jeśli się nie mylę osoba która ta pracę przysłała była ania02.Co sądzicie o tych stylizacjach??
Czekam na wasze głosy w sondzie, pamiętajcie ze macie czas tylko do jutrzejszego wieczora.
Wyniki podam tak koło 19.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

fajnie, że jest dużo rożnych i kolorowych stylizacji =]]

MikuYori pisze...

Hah, potwierdzam, Kolorowe, różnorodne i bardzo ładne. Co do mojej stylizacji, to miałam ochotę dać rajstopy, ale stwierdziłam, że to będzie zbyt wiele. Widać za dużo myślę ;p

Bianka243Lady pisze...

cóż, te twoje uwagi pod stylizacjami są zbędne, i nie dlatego że nie pochwaliłaś mnie tym razem, ale dlatego że obserwatorzy bardzo się nimi sugerują głosując... tyle w temacie.

Anonimowy pisze...

Tak bardzo się sugerują Layla ma napisane, że ma genialną prace, a wygrywa malmonkinga.

Aravilar pisze...

Bianka243Lady, to nie ja zadecydowałam o opiniach tylko wy, sami chcieliście żebym oceniała po swojemu te stylizacje :)

Layla6932/Majka pisze...

Ja tam się cieszę, że dajesz/dawałaś takie opinie, wtedy wiadomo co poprawić i czy się podoba, czy nie. W tym tygodniu chciałam się postarać, bo jak to ostatnie to wypadało by się pokazać od najlepszej strony, lubię taki styl i często się tak ubieram w realnym życiu. Do tego teraz gdy wpadłam do szafy miałam nadmiar weny wręcz, chciałam wszystko wykorzystać, lecz niestety nie da się tak. Dziwi mnie tylko to, że skąd nagle tyle głosujących?! o.O

ola_131160 pisze...

ja tez cieszę się że dodajesz swoje uwagi. Mimo że nie biorę udziału w konkursie i nie zawsze się z Tobą zgadzam, uważam że dzięki temu posty są ciekawe i każda osoba czytająca może wyciągnąć z tego jakieś wnioski np do swojej własnej doll.
i wcale nie uważam żeby Twoje pochwały bądź krytyka miały jakikolwiek wpływ na wynik. Każdy ma swój gust i według niego ocenia. A przynajmniej ja tak robię :)

TakaFaza pisze...

Dzięki za pochwałę, i za to, że ludzie na mnie głosują ;]. Powodzenia dziewczyyny ;)

Followers