piątek, 9 listopada 2012

Tanie zamienniki: Decades vs Basics

"Otwieram ten dział wraz z prezydentem który zaszczycił mnie swoją obecnością na tej uroczystości"
Ten dział skupi się głównie na tym by pokazać wam jakie drogie czy nie drogie ubrania, można zamienić na te tańsze. Mam nadzieję,że choć trochę wam pomogę, ze względu nudy postanowiłam dodać taki dział, no bo ile można pisać o nowościach. Zapraszam do czytania :)

1. DECADES vs  BASICS
Czarne szorty; Niby takie same a inne. Różnią się jedynie umarszczeniem, według mnie spodenki z Decades są bardzo lubiane i często używane w stylizacjach, ale osoba bez stardollarów ma zamiennik, spodenki z BASICS. Ja osobiście zamierzam kupić te z BASICS, dla mnie różnicy nie ma. A dla was?
                                                                 
                                                                  4 sd.            38 sm.

2, DECADES vs BASICS
Krótkie bluzki. Doskonałe do długich i wysokich spódnic, kto ich nie posiada? Mianowicie są to jedne z lepszych spódnicowych bluzek, a mowa o bluzce z BASCIS. W DECADES jest prawie identyczna tylko,że droższa.

                                                          40 sm.                 7 sd.

Które rzeczy wam się podobają? Macie je, podoba wam się taki dział?4 komentarze:

MikuYori pisze...

Jasne, że się podoba.:D Każda droga zaoszczędzenia sd bądź sm jest jak najbardziej mile widziana. Obie rzeczy są naprawdę podobne. No może w bluzeczce widać trochę większą różnice, mimo to uważam że ta Basics jest ładniejsza. ^.^

Anonimowy pisze...

super pomysł na nowy dział, spodenki z Basics są ładniejsze, moda na spodenki z wysokim stanem wraca, nie ubieram długim spódnic, ale z dacades jest ładniejsza bluzka

Czarna Anielica pisze...

Spódnicowych bluzek?
Ale bogate słownictwo...

Layla6932/Majka pisze...

Fajny pomysł na dział, na pewno jest on przydatny. Ja już spodenki mam tyle, że te z Decades, kupiłam je przed dostawą do Basic, ale są bardzo podobne i też to podobieństwo zauważyłam wcześniej. Bluzkę raczej nie kupię, bo nie lubię ich, ale też podobne i do tego w różnych kolorach.

Followers