poniedziałek, 12 listopada 2012

Zgłoszenie na pomocnika

Za zgodą Radzia na blogu będzie nowy dział, "Hot or Not". Potrzebuję jednej maksymalnie dwóch osób,które w ocenianiu mi pomogą. Daną osobę nagrodzę 100 sm. Jeśli będą to dwie osoby to 80 sm dla każdej. To będzie takie małe wynagrodzenie za każdy post. Tak to przynajmniej widzę. Pierwszy post rusza w weekend, prawdopodobnie w sobotę. Jeśli chcesz się zgłosić, musisz:
- być obserwatorem tego bloga ( a jakże inaczej ).
- Być na stardoll przynajmniej pół roku.
- Znać się na modzie.
- Oraz krótko napisać o sobie.
- Znać się na ortografii.
Zgłaszajcie się do czwartku, czekam z niecierpliwością na wasze zgłoszenia.

EDIT: Kontakt ze mną poprzez stardoll ( selena876kitty ) lub gg : 44892322 - Jestem Zdzichu Wąs. 
                                                                                                      

                                                                                              Pozdrawiam: Agata.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Imie: Jagoda.
Wiek: 14 lat.
Nie popełniam błędów, zależy mi na tym. Na modzie się znam, prowadziłam dużo blogów o stardoll i nie tylko. Napisałam ci na gadu-gadu. Mam nadzieje ze dasz mi szanse

Anonimowy pisze...

jestem, ladygagavevo.
kocham modę, tworzę wiele stylizacji, czasem awangardowych (zapraszam do mojej prezentacji na stardoll, tam wszystko znajdziesz;), jestem aktywna, sumienna, i będę zawsz miło z tobą współpracować.

Anonimowy pisze...

powodzenia w szukaniu osób, pewnie będzie dużo komentarzy chętnych osób

MikuYori pisze...

Również życzę powodzenia w szukaniu, również bym się zgłosiła, ale jakoś trzeci punkt mi nie leży. To znaczy Tworze własny styl i na tym co w świecie jest na topie nie za bardzo się zna:P

Layla6932/Majka pisze...

A więc tak jestem Majka mam 16 lat, na stardoll jestem już ponad 3 lata. Interesuje się modą, bardzo lubię tworzyć nowe stylizację, znam najnowsze trendy mody. Raczej nie popełniam błędów ortograficznych, a jeśli już to rzadko i przed każdą udostępnioną wypowiedzią sprawdzam ją i w razie potrzeby poprawiam. Zapomniałam jeszcze podać nick, jest to Layla6932 ;)

Angela22Pink pisze...

Heej ;33 Jestem Angelika, mam skończone 13 lat. Na stardoll kryję się pod niezbyt popularnym nickiem ; Angela22Pink. Swoją przygodę z tą właśnie grą rozpoczęłam w wieku 11 lat. Interesuję się modą, aczkolwiek nie stawiam jej na pierwszym miejscu. Uwielbiam łączyć całkiem odmienne style. W moich stylizacjach stawiam na umiar, elegancję oraz prostotę. Zawsze staram się stworzyć coś swojego, nigdy na nikim się nie wzoruję i nie mam takiego zamiaru.

Zgłosiłam się do Castingu ponieważ, mam sporo wolnego czasu. Ogromne doświadczenie w bloggowaniu a przede wszystkim pisanie sprawia mi radość. Nie lecę na pieniądze, sławę, popularność tak jak niektórzy.

Pozdrawiam Angela22Pink

Followers