środa, 20 lutego 2013

Metamorfozy apartamentów


W związku z odnowieniem bloga, do życia powracają także stare atrakcje. Pierwszą którą chciałbym wam przedstawić po długiej przerwie jest metamorfoza apartamentu. Dziś poświęcona dla Layla6932
Zapraszam do oglądania i komentowania ! ;)


Pomieszczenie przed metamorfozą nie wyglądało zachęcająco. Złe proporcje poszczególnych artykułów, małe zróżnicowanie elementów, uboga paleta barw sprawiły iż nie można długo oglądać tego pokoju. Jedna kanapa i stolik jeszcze nigdy nie sprawiły aby coś wyglądało interesująco i oryginalnie. Jedyną zaletą wyłowioną z tego ''dzieła'' jest zachowanie w miarę podobnego stylu przy łączeniu poszczególnych rzeczy - nie wiem czy przypadkowe, czy zamierzone ;)
 

Po metamorfozie pomieszczenie moim zdaniem zyskało nowe życie. Na samym początku podzieliłem przestrzeń na dwa różniące się miejsca. Jedno to spokojna, intymna sypialnia... drugie to przedpokój/korytarz który np. mógłby udostępnić wejście do sypialni ;) [przy urządzaniu pomieszczeń ważne jest zachowanie logiki !!! ] Barwy pozostały podobne jak przed metamorfozą jednak dodałem im trochę smaczku, np. poprzez dodanie różnego rodzaju akcesoriów. Styl także nie jest identyczny, orientalne dodatki zmieszane z klasyką opierającą się delikatnie o retro [w pomieszczeniu nie trzeba iść nutem jednego stylu, mieszanki są dozwolone, jednak pamiętaj - UMIAR jest tu słowem kluczowym ] . Moim zdaniem efekt końcowy jest bardzo dobry, osobiście jestem zadowolony ;)

JEŚLI KTOŚ CHCE TAKĄ METAMORFOZĘ MOŻE ZGŁOSIĆ SIĘ W PONIŻSZYM LINKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://stardoll-od-kuchni.blogspot.com/2011/08/metamorfozy-apartamentow.html

Podoba się wam moja dzisiejsza metamorfoza ???
Wolicie '' przed'' czy ''po'' ???

8 komentarzy:

Tynka (jaka-gwiazdka) pisze...

łądnie, ale ta lampka mnie razi ;)

joyless pisze...

Zdecydowanie po ładniej ;)

joyless

Olinana pisze...

Miałam w nowym komentarzu napisać e-mail więc: nie.cierpie.bartka.w.1123@gmail.com


Kotek2930

Anonimowy pisze...

po jest lepiej, lampka jest jak Słońce w pokoju

Anonimowy pisze...

a masz teraz ferie?

ruda2121 pisze...

Szczerze to podoba mi się i przed i po ;P

ruda2121

KATERIMA pisze...

Zdecydowanie PO :)

Anonimowy pisze...

po zdecydowanie lepsze.
liberiangirlmj

Followers