piątek, 1 marca 2013

APARTAMENT #2 Od kuchni

Jako, że jest to blog 'Stardoll od kuchni' nie mogłabym nie pokazać dla was propozycji, związanych właśnie z tym pomieszczeniem. Omówimy dziś urządzanie kuchni na Stardoll. Nasze medolls co prawda nie potrzebują miejsca do przygotowywania posiłków - bo przecież nie jedzą; ale co z tego! W Stardoll'owym SuiteShop znajdziemy sporo mebli służących do aranżacji kuchni oraz jadalni.


Potrzebne nam będą akcesoria kuchenne typu: dzbanuszki, talerze, może być też jedzenie. Kuchenkę lub lodówkę również warto zakupić by wnętrze stało się bardziej realistyczne - lecz gdy cena za te urządzenia wydaje nam się zbyt wygórowana zawsze można spróbować 'zbudować' ten sprzęt po swojemu, wykorzystując inne elementy dostępne w SuiteShop.

Jak widać nie musimy umieszczać w naszej kuchni wszystkiego co w niej niezbędne; wystarczy kilka rzeczy  by wiadomo było co to za pomieszczenie! Moje propozycje przedstawione w tym poście są w stonowanych, spokojnych kolorach; podobno to w jakim otoczeniu spożywa się posiłek ma znaczenie i wpływa na nastrój i samopoczucie ;]

Posiadacie w swoim apartamencie kuchnie? Lub planujecie ją urządzić?
-Udanego weekendu!-

5 komentarzy:

joyless pisze...

Świetne wnętrza

Anonimowy pisze...

pięknie !!!!!!!!1

ladygagavevo.

Tynka (jaka-gwiazdka) pisze...

mam kuchnię w apartamencie w podobnych klimatach. śliczna!

Anonimowy pisze...

fajna :D może kiedyś wykorzystam te pomysły ;)


~CudneAnimals

ruda2121 pisze...

Mam kuchnię, ale kompletnie do remontu ;P

a pomysły na wnętrza ok

ruda2121

Followers