piątek, 16 sierpnia 2013

Reklama

Na stronie głównej stardoll pojawiła się reklama informująca nas o nowej kolekcji włosów Tress Up.Moim zdaniem ta reklama jest piękna bardzo dobre obróbki graficzne i włosy nie to co reklama sklepu IT GIRLS .Reklama w 100% zachęca nas do jakiego kolwiek kupna i wydania kilku sd .Podoba wam się ? Kupicie jakąś fryzurkę?7 komentarzy:

_karolcia01_ pisze...

Reklama jest świetna, bardzo dopracowana pod względem graficznym. Zdecydowanie zachęca do zakupów.

_karolcia01_

misiaczek007 pisze...

Tło w tej reklamie jest bardzo efektowne. Efekt połysku wiele tu zdziałał. Co prawda włosy z nowej dostawy nie zachwycają ale reklama jest fenomenalna.

misiaczek007

adusiaczek G pisze...

Śliczna!

adusiaczek3

Sabina Głowacz pisze...

Bardzo ładna i dokładnie zrobiona
selena97865love

Ola Buk pisze...

Jest ładna, ale co do fryzur szału nie ma ;)
x_coal_x

misiaczek007 pisze...

PISZĘ W WASZYM BLOGU, GDYŻ MAM DO WAS ZAUFANIE I MAM NADZIEJĘ , ŻE MI POMOŻECIE I NAPISZECIE O TYM POST.

Dzisiaj będąc na stardoll jedna dziewczyna wysłała mi spama, że jak wydam 20 sd w jej starbazaarze dostanę od niej 3 fryzury ze stardesign Hair. Byłam pewna , że to prawda iż miała ona 60 lvl. Kupiłam rzecz za 20 sd ale ona powiedziała , że miałam kupić coś za 28 sd . Wściekłam się no ale kupiłam następną rzecz. Umówiłyśmy się, że ona kupi u mnie tamtą rzecz za 20 sd i będziemy kwita. NIE KUPIŁA... napisała mi tylko że jeżeli chce włosy to mam kupić jeszcze coś za 500 sd po czym przestała odpisywać na wiadomości. Ta laska to magda12lil.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że zaakceptujecie to co napisałam powyżej - misiaczek007.

Kardina pisze...

Hm... Ładna

kaka0898

Followers